İhtiyaç kredi destekleri yaşamımızın olağan akışında sürekli olarak başvurduğumuz bir tür vazgeçilmez destekler arasında yer alıyor. Bu durum bankaların çeşitli kampanyalarla, ihtiyaçların karşılanması için özel kredi desteklerini kullanıcılara sunmasına neden oluyor. Bu nedenle hazırlanmış tanımlı krediler, işlemlerinde son derece hızlı bir biçimde yapılmasını sağlayarak, hemen kredinizi kullanmaya başlıyorsunuz. İdeal faiz ve vadeye sahip çeşitli ihtiyaç kredisi destekleri sayesinde, bazen tatil planlarınızı hemen gerçekleştirebiliyorsunuz, bazen Kurban Bayramı tatilinde ki ihtiyaçlarınızın kullanımı için harcayabiliyorsunuz. En İdeal İhtiyaç Kredisi seçeneklerini değerlendirmeye aldığımız haberimizde, öne çıkan bankaların kredi desteğini sunmak için ne gibi koşullar istediğini öğrenebilirsiniz.

Denizbank 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Nakit ihtiyacının aniden ortaya çıktığı durumlarda, Denizbank’ın hazırladığı düşük faizli ihtiyaç kredisi desteklerinden faydalanabilirsiniz. 36 Ay vade seçeneğine sahip bu ihtiyaç kredisi kampanyası, 10.000 TL üst sınıra sahip. Krediyi kullandığınızda geri ödemedeki faiz oranı şu şekilde belirlenmiş.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

12 Ay vadeyle talep edilen 3.000 TL ihtiyaç kredisi için uygulanan faiz oranı %1.53.

12 ay vade veya 36 ay vadeyle talep edilen 10.000 TL ihtiyaç kredisi için uygulanan faiz oranı %2.23.

Denizbank İhtiyaç Kredisinden faydalanabilmek için, bankanın müşterisi olup olmamanız fark etmiyor. Bununla birlikte banka müşterilerinin bankada bulunan hesapları, kredilerini hemen kullanabilmeleri için bir avantaj oluşturuyor. Başvuru için bankanın resmi internet sitesi olan Denizbank.com üzerinde, İhtiyaç kredileri kategorisinde yer alan İhtiyaç kredisi başvurusu ekranını kullanabilirsiniz. Başvuru sırasında T.C. Kimlik No ile birlikte cep telefonu numaranızı vermeniz yeterli oluyor. Banka müşterilerinin onaylanan kredileri, kabul etmeleri halinde hemen banka hesaplarına yatırılıyor ve kullanıma açılıyor. Banka müşterisi olmayanların kredilerinin onaylanması durumunda, krediyi kullanabilmeleri için gerekli işlemler, yine telefon aracılığıyla kendilerine iletiliyor.

Türkiye İş Bankası 3 Ay Ödemesi İhtiyaç Kredisi

İş Bankası her kesimden müşteriyi memnun etmek için, uzun yıllardır kesintisiz ve özellikli bir hizmet sunumu gerçekleştiriyor. Ülkemizin köklü banklarından olan İş Bankası, İhtiyaç kredisi kampanyasında 3 ay ödemesiz dönem avantajı sunuyor. Bankada Bireysel İhtiyaç Kredisi ya da Tüketici Kredisi olarak tanımlanan ihtiyaç kredilerinin kullanım alanı, müşterinin ihtiyacına göre çok geniş bir yelpazeye sahip.

Başvuru yapan her kişinin ödeme yeterliliği, kredi puanı gibi özelliklerine göre, özel bir geri ödeme planı oluşturuluyor. Aynı zamanda yine kişiye özel kredi faizi oranı geçerli oluyor. Tüm bunların yanında, ödemenin daha kolay yapılabilmesi için aylık eşit taksitli geri ödeme, esnek taksitli geri ödeme olmak üzere, 2 farklı ödeme seçeneği ve 3 ay ertelemeli geri ödeme başlangıcı gibi avantajlarda bulunuyor.

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan ihtiyaç kredisi 36 aya uzanan vade seçenekleriyle kullanıcıya sunuluyor. Dijital bankacılık kanalları kullanılarak başvuruların yapılabilmesi ve onaylanması halinde, şubeye gitmeye gerek olmaksızın kredinizi kullanmaya başlayabilmeniz, bankanın sunduğu özel avantajlar arasında yer alıyor. Bankanın sunduğu ihtiyaç kredisi faiz oranları şu şekilde;

  • 12 ay vade için 2.23%,
  • 24 ay vade için 2.17%,
  • 36 ay vade için 1.79%.