Konut sahibi olmak isteyenler için sevindirici haber o 3 bankadan geldi!

Konut sahibi olabilmek, neredeyse her vatandaşın hayalidir. Günümüzde 2, 3 katına çıkan kira fiyatları herkesin bu hayalini gerçekleştirebilmesi için bir teşvik olsa da ev fiyatları malum. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara büyük bir fırsat sunan Denizbank, Vakıfbank ve Garanti BBVA ev kredilerini duyurdu ve şimdi konut kredilerinde yepyeni bir dönem başladı. Hemen şimdi başvurun siz de hayalinizdeki eve kavuşun!

Garanti BBVA'dan Yüzleri Güldüren Fırsat!

garanti bbva

Garanti BBVA, bu zamana kadar sunduğu fırsatların arasına bir yenisini daha ekledi ve konut kredisi fırsatını duyurdu. Konut sahibi olmak isteyen müşterilerine dakikalar içinde 200 bin TL'ye varan konut kredisi veren Garanti BBVA, bu kredisinde birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyor. Faiz oranlarıyla savaşa giren Garanti BBVA, %1,48'lik bir faiz oranı sunarak görenlere derin bir nefes aldırtıyor. Bununla birlikte tam 120 aya kadar vade imkanı da veren Garanti BBVA'ya olan ilgi bu günlerde çığ gibi büyüyor.

Denizbank'tan Sevindiren Haber!

denizbank-11

Denizbank, bu zamana kadar görülmemiş bir fırsat sundu ve ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara tam 500 bin TL değerinde konut kredisi verdiğini duyurdu. Bu kredisinde 15 yıla kadar vade imkanı sağlayan Denizbank bununla da kalmadı. Yüksek faiz oranlarının vatandaşların kafasını ağrıtmasına engel olan Denizbank, %1,68'lik bir faiz oranı sundu. Hem şubelerden hem de Denizbank mobil uygulamasından başvurabileceğiniz bu kredi fırsatı, şimdiden oldukça büyük bir ses getirdi.

VakıfBank da Onların Arasına Girdi!

vakıfbank kapak-1

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

VakıfBank da Garanti BBVA ve Denizbank gibi oldukça avantajlı bir konut kredisi fırsatı sundu ve görenleri sevindirdi. VakıfBank ev sahibi olmak isteyen müşterilerine tam 200 bin TL değerinde konut kredisi fırsatı sağladı. Bu kredisinde %1,29'luk bir faiz oranı vererek piyasanın en düşük faizini sağlayan VakıfBank, aynı zamanda tam 60 ay vade imkanı sundu. Bu fırsatları ile şimdiden epey büyük bir ilgi gören VakıfBank'ın bu kredisinden siz de yararlanmak isterseniz hemen şimdi VakıfBank resmi internet sitesinden ya da VakıfBank mobil uygulamasından kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. 

İşte birbirinden avantajlı kredi kampanyaları ile ev sahibi olmak bu kadar kolay.