Ev sahibi olmak isteyenlere müjde! Vakıfbank, Denizbank ve Garanti BBVA düşük faizle konut kredisi veriyor, herke ev'leniyor!

Bir ev sahibi olmanın önemi pandemi sürecinde daha da çok anlaşıldı. İşsiz ve parasız kalan vatandaşlar,kira ödemekte bir hayli zorlandı. Normalleşme süreci başlayıp herkes işinin başına dönünce ise ilk iş olarak ev almanın yollarını araştırmaya başladı. Hal böyle olunca bankalar da harekete geçti ve düşük faizle konut kredisi haberleri yayıldı. En avantajlı kredi veren bankaların arasında Denizbank, Vakıfbank ve Garanti BBVA yer aldı!

Garanti BBVA Konut Kredisi

GARANTİ 1-1

Ev sahibi olmak isteyenlerin hayalleri Garanti BBVA ile gerçek oluyor. Garanti BBVA, %1,42 ile %1,79 arasında değişen faiz oranları ve 120 aya varan vade seçenekleriyle son derece avantajlı bir konut kredisi sunuyor. Bu sayede herkes ev alma hayaline kavuşuyor.

%1,46 faiz oranı ve 120 ay vade ile Garanti BBVA'dan kullanacağınız konut kredisinin toplam geri ödeme tutarı 214.295,40 TL, aylık taksitleri ise 1.771,07 TL oluyor. Garanti BBVA konut kredisine tüm Garanti BBVA şubelerinden başvurulabiliyor.

Vakıfbank Konut Kredisi

vakıfbank kapak-1

Ev almak isteyenlere  en büyük destek Vakıfbank'tan geliyor. Devlet bankaları arasında yükselişe geçen Vakıfbank, %1,37 faiz oranı ve 120 aya varan vadelerle benzersiz bir konut kredisi veriyor. Ev almak isteyenler bu haberle coştukça coşuyor.

Bu koşullarda Vakıfbank'tan kullanacağınız 100 bin TL konut kredisinin toplam geri ödeme tutarı 206.359,94 TL ve aylık taksitleri 1.719,69 TL oluyor. Vakıfbank konut kredisine tüm Vakıfbank şubelerinden başvurulabiliyor. Onay gelir gelmez anında evin devir işlemleri tamamlanıyor. Size de kira öder gibi kredi ödeyerek ev sahibi olmak kalıyor.

Denizbank Konut Kredisi

denizbank

Ev sahibi olmak isteyenler koşa koşa Denizbank'a gidiyor. Çünkü Denizbank görülmemiş bir kredi kampanyası ile ev almak isteyenlerin bu hayalini gerçekleştiriyor. Denizbank'ın %1,68 faiz oranı ve 120 aya varan vadelerle sunduğu konut kredisinden faydalananlar kira ödemek yerine kredi ödeyerek kendi evlerinde oturuyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Bu koşullarda Denizbank'tan kullanacağınız 100 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 233.180,51 TL, aylık taksitleri ise 1.943,18 TL oluyor. Bu kredi kampanyasından faydalanmak için almak istediğiniz evi seçerek en yakın Denizbank şubesine başvurmak yeterli oluyor.