Ekonominin gidişatındaki olumsuz tablo, vatandaşın ciddi bir ekonomik darboğaza girmesine neden oluyor. Bekleyen ödemeler, temel ihtiyaçlar derken vatandaşlar ciddi nakit sıkışıklığı içerisinde bulunuyor. Bu dönemde bankaların sundukları düşük faizli ve uygun geri ödeme koşullu kredi ürünleri, vatandaşa rahat nefes aldırıyor. Üstelik günümüzde acil nakit ihtiyaçlarınız için banka şubesine gitmenize de gerek yok. Bankaların SMS şubeleri üzerinden kredi başvurunuzu yapabilir ve onaylanan kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

Aktif Bank SMS ile Kredi

Aktif Bank’ın sunduğu SMS ile kredi hizmeti sayesinde 7 gün 24 saat acil nakit ihtiyaçlarınız için kolayca kredi kullanabilirsiniz. Aktif Bank ihtiyaç kredisi başvurularınızı SMS göndererek, gerçekleştirebilirsiniz. Başvuruları N Kolay Kredi aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Aktif Bank N Kolay Kredi ihtiyaç kredisi başvurusunu SMS ile yapmak için “KREDİ” boşluk” T.C. Kimlik Numaranızı” yazdıktan sonra “3050” numarasına SMS göndermelisiniz. SMS ile yapacağınız başvurularınızda 40.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi kullanabilirsiniz. 40.000 TL SMS kredisi kullanımınızda 36 ay vadeye %2.39 faiz oranı uygulanıyor.

Fibabanka SMS ile Kredi

Fibabanka ile şubeye gitmek zorunda kalmadan 7/24 SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Şubeye gitmeden önce kredi başvurunuzun ilk adımını SMS başvurusu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Fibabanka SMS ile kredi başvurusunda bulunmak için “T.C. Kimlik Numaranızı” yazıp “3422” numarasına SMS göndermelisiniz. Fibabanka SMS kanalı üzerinden yaptığınız başvurularınızda 20.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. 20.000 TL üzeri kredi başvurularınız için Fibabanka şubelerine şahsen başvuruda bulunmanız gerekiyor.

Denizbank Cebimdeki Kredi Kampanyası

Denizbank’tan sadece 5 dakika içerisinde hemen kredi kullanabilirsiniz. Şubeye gitmek zorunda kalmadan Denizbank SMS şubesi aracılığıyla kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Denizbank Cebimdeki Kredi kampanyası kapsamında 36 aya varan vadeli 55.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.
Denizbank Cebimdeki Kredi ile 10.000 TL’ye kadar kredi kullanımınızda %2.47 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Böylelikle aylık taksit tutarı 455.58 TL olur. SMS ile krediye başvuruda bulunmak için “KREDİM”, “T.C. Kimlik Numaranızı” ve “Doğum Tarihinizi(GG.AA.YYYY) şeklinde yazıp, “3280” numarasına SMS göndermelisiniz. SMS ile kredi başvurunuza en geç 5 dakika içerisinde yanıt alabilirsiniz.