Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Emekliler için bankalardan birbirinden avantajlı yaz kampanyaları geldi. Milyonlarca emekli harcamaları için ihtiyaç duydukları nakit desteğini uygun koşullarla Türkiye’nin 3 büyük bankasından karşılayabiliyor. Denizbank, Ziraat Bankası ve Halkbank’ın sunduğu emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyaları düşük faiz oranları ve esnek ödeme planı seçenekleriyle emeklilere yardımcı oluyor. İşte emeklilere özel düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyalarının detayları!

Denizbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Emekli bankacılığında sunduğu hizmetler ve emeklilere sağladığı avantajlarla Denizbank, 2022 yılında da emeklilerin ilk tercihi oluyor. Denizbank, 2022 yaz dönemine özel sunduğu fırsat dolu emekli kredi paketi kampanyasıyla tüm emeklilere tam 36 aya varan vadeli ve düşük faizli ihtiyaç kredisi sunuyor. Kampanya kapsamında emekliler, emekli maaşını Denizbank’a taşıyarak, düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabiliyor.

Denizbank’ın emeklilere özel ihtiyaç kredisi sayesinde tüm emekli maaşı müşterileri 55.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için düşük faizli krediden yararlanabiliyor. Kredi kampanyası çerçevesinde 50.000 TL’ye kadar olan kısım için mevzuat gereğince 36 ay vade seçimi yapılabiliyor. Ancak 50.001 TL ve üzerindeki tutarlar için ise ancak 24 ay vade seçimi yapabiliyor. Başvurular Denizbank şubesi haricinde Denizbank Mobil ve Denizbank İnternet Şubesi kanalları üzerinden de yapılabiliyor.

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi Paketi

Türkiye’nin en büyük kamu bankası Ziraat Bankası tarafından sunulan düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından tüm emekli maaşı müşterileri faydalanabiliyor. Bankanın yeni duyurduğu kampanyayla birlikte emekliler, bu yaz tüm acil masrafları için krediyi Ziraat Bankası’ndan kullanabiliyor. Üstelik 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade ve 50.001 TL ve üzerinde 24 ay vade vadeçimi yapabiliyor. Ayrıca Ziraat Bankası emeklilere özel ihtiyaç kredisinde uygulanan faiz oranı sadece %1.55’ten başlıyor.

Halkbank Mutlu Emekli Kredi Kampanyası

Halkbank tarafından duyurulan yeni “Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi” kampanyasıyla emekli maaşı müşterileri 100.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarını uygun geri ödeme koşullarıyla karşılayabiliyor. Kampanya kapsamında emekliler sadece %1.69’dan başlayan faiz oranlarından da yararlanabiliyor. Böylelikle daha uygun taksit tutarları ve daha düşük toplam geri ödeme tutarı fırsatlarından yararlanmış oluyor.