Acil bir ihtiyacına karşılık acil bir kredi mi lazım oldu? İşte Denizbank Anında Kredi tam size göre…

İhtiyaç kredilerinin diğer kredilerle kıyaslandığında en önemli avantajlarından birisi de, ihtiyaç anında daha az prosedürle hemen çekilebilir olmaları. Ama Denizbank bu daha az prosedürleri dahi neredeyse ortadan kaldırmak üzere. Sadece nüfus cüzdanınızla alabileceğiniz anında krediniz, neredeyse ihtiyacınız ortaya çıkar çıkmaz hesabınıza yatıyor. Hatta bankaya dahi gitmeden internet bankacılığı ile hesabınıza yatıyor. İşte detaylar…

İhtiyaç Kredisi Gerektiğinde Anında Hesapta!

deniz kredi

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Denizbank, müşterileri için Anında Kredi ile ihtiyaçlar ortaya çıkar çıkmaz yardım elini uzatıyor. Eğitimden sağlığa, tatilden ev dekorasyonuna ya da mobilya yenilemeye kadar birçok ihtiyacınız için kullanabileceğiniz Denizbank ihtiyaç kredisi bir telefon uzaklığında. Krediniz için size en yakın şubeye gidebileceğiniz gibi evinizin konforunda da rahatlıkla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken cep telefonunuzun mesaj hanesine KREDİM yazıp, T.C. kimlik numaranızı da ekledikten sonra 3280’e göndermek. Başvurunuz onaylandıktan sonra ise herhangi bir evrak toplama çilesine girmeden krediniz İnternet Bankacılığı üzerinden hesabınıza yatacaktır. Ya da dilerseniz nüfus cüzdanınızla birlikte herhangi bir Deniz Bank şubesine giderek nakit olarak da kredinizi tahsil edebilirsiniz.

 Denizbank İhtiyaç Kredisi Özellikleri

deniz kredi ih

Denizbank’tan çekeceğiniz ihtiyaç kredinizi herhangi bir kefil ya da belge olmadan rahatlıkla temin edebilirsiniz. 55 bin TL’ye varan limitlerle 36 ay vade seçeneği ile sunulan ihtiyaç kredinizin faiz oranı ise %2.23. Kurumlardan gelir belgeleri toplamanıza gerek kalmadan ya da herhangi bir kefil zorunluluğu olmadan tahsil edebileceğiniz Denizbank anında kredinizi birçok günlük ihtiyacınız için kullanabilirsiniz. Ayrıca Denizbank İnternet Bankacılığı şifreniz ile birlikte ön onaylı ihtiyaç kredinizi kullanabilmeniz de mümkün. Ön onaylı kredinizi hafta sonu dahil her gün saat 09.00-21.00 saatleri arasında kişisel İnternet Bankacılığı hesabınızla gerçekleştirebilirsiniz. Ancak banka gerekli gördüğü haller doğrultusunda bazen kefil ya da herhangi bir belge ya da evrak isteyebilmektedir. Bu durum genellikle kredi notu riskli görünen kişiler için geçerli olabiliyor. Fakat eğer genel olarak orta ve iyi bir kredi notuna sahipseniz sizler de kefilsiz, evraksız, şartsız kredinizi anında çekebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.