Hemen hemen herkes dönem dönem karşılaştığı ihtiyaçlar nedeniyle bir nakit sıkıntısına düşebilir ya da ihtiyaçlarını karşılamakta zorluk çekebilir. Böylesi anlarda bankaların müşterileri için hazırlamış oldukları ihtiyaç kredileri bu zorlu anların kolaylıkla atlatılmasına neden olur. Ancak bu konuda söz konusu kredinin geri ödeme koşulları ve faiz oranlarının durumu da önemli bir kriterdir elbette. İşte Denizbank’tan herkese müjde… Eğer hem esnek ve rahat geri ödeme koşulları hem de uygun faiz oranlarına sahip bir kredi arıyorsanız doğru adres Denizbank.

Denizbank İhtiyaç Kredisini Nerelerde Kullanabilirsiniz?

DENİZ 1

Bankaların bireysel bazda sundukları kredi olanaklarını genellikle üç şekilde inceleyebiliriz. Ev, arsa, arazi gibi gayrimenkullerin alımı için konut kredisi, her türlü binek ya da ticari araçlar için ise taşıt kredisi verilir. Bunun yanı sıra eğitim, sağlık, tatil, tadilat, evlilik, mobilya ya da beyaz eşya alımlarınız için çekebileceğiniz krediler ise ihtiyaç kredisi olarak tanımlanır. Denizbank da bu ihtiyaçlarınız için oluşturmuş olduğu bireysel ihtiyaç kredisi olanağı ile hayatınızın birçok alanında sizin yanınızda olmaya devam ediyor. Bu nedenle Denizbank’ın ihtiyaç kredisini evlilik, balayı, tatil, eğitim, sağlık, tadilat ya da eşya yenileme gibi birçok amaç için çekebilir ve rahatlıkla bu alanlarda kullanabilirsiniz.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Uygun Faiz Esnek Ödeme Koşulları

Denizbank’ın, günlük birçok ihtiyacınızda kullanabileceğiniz bireysel ihtiyaç kredisini 36 ay vade ile geri ödeme şansınız bulunuyor. Ayrıca dilerseniz ödemelerinize ihtiyaçlarınızı giderdikten sonra başlayabilme olanağınız da mevcut. Söz konusu kredi için bankanın belirlemiş olduğu faiz oranı ise %1,90. Üstelik bu krediye sahip olmak için bir kefil bulmanıza da gerek yok. Eğer belgelendirebildiğiniz bir geliriniz ve riskli durumda olmayan bir kredi notunuz varsa, siz de Denizbank’ın bireysel ihtiyaç kredisi olanağından kolayca yararlanabilir ve dilediğinizce ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi İçin İstenen Evraklar

DENİZ 3

Denizbank bireysel ihtiyaç kredinizin başvurusu onaylandıktan sonra banka tarafından istenen evraklar şu şekildedir:

  • Bireysel kredi için başvuru formu
  • Nüfus cüzdanınızın aslı veya fotokopisi
  • Ücretli çalışanlardan maaş bordrosu ya da iş yerinin imzaladığı maaş yazısı,
  • Serbest meslek sahiplerinden son 3 yıllık vergi levhası
  • İkametgah belgesi ya da son aya ait resmi bir fatura örneği
  • Kira geliri elde edenlerden tapu fotokopisi ve kira kontratı
  • Faiz geliri elde edenlerden yatırım hesabı belgesi