Araç sahibi olmak isteyenler Denizbank'a koşuyor. Denizbank kefil istemeden 48 aya kadar vadeyle taşıt kredisi veriyor!

Bir araç sahibi olmanın önemi günden güne artıyor. Özellikle içerisinde bulunduğumuz pandemi koşulları, özel araç ile seyahat etmenin önemini bizlere her gün bir kere daha hatırlatıyor. Tüm dünyayı etkileyen covid 19 salgını sebebiyle sağlığımızı korumak büyük önem kazanıyor. Durum böyle olunca da vatandaş toplu taşımacılık kullanmak yerine özel aracıyla seyahat etmeyi tercih ediyor.

Aracı olanlar bu konuda şanslı sayılırken araç sahibi olmayanlar ise bir araba almanın yollarını araştırıyor. Banka kredileri, araç sahibi olmak isteyenlerin hayalini kolaylaştıran çözümlerin başında geliyor. Kredi taleplerindeki artış bankalar arası rekabeti hızlandırınca da her gün yeni bir taşıt kredisi kampanyası tanıtılıyor. Tanıtılan taşıt kredisi kampanyalarının arasında en avantajlısı ise Denizbank Taşıt Kredisi oluyor.

Denizbank'ın Taşıt Kredisi Araç Almak İsteyenlerin Yüzünü Güldürüyor!

DENİZBANK 2

Denizbank, araç sahibi olmak isteyenlere eşsiz bir fırsat sunuyor. %1,81 faiz oranı ve 60 aya varan vade imkanıyla en avantajlı kredi olmayı başaran Denizbank taşıt kredisi, hem sıfır hem de ikinci el araç alımlarında kullanılabiliyor. Denizbank taşıt kredisinin avantajları düşük faiz ve uzun vade ile de sınırlı kalmıyor; Denizbank sabit faizli, eşit veya esnek taksitli ödeme planları ile size ödeme konusunda da kolaylık tanıyor.

Denizbank'tan kullanacağınız taşıt kredisi sıfır km araçlarda, aracın proforma fatura bedelinin, ikinci el araçlarda ise kasko değerinin  12 bin TL'ye kadar olan kısmı için %70 oranında, 120 bin TL zerindeki kısmı içinse %70 oranında kullandırılabiliyor.

Denizbank 3 Ay Taksit Erteleme İmkanı ile Yeni Aracınızın Keyfini Sürmenize İmkan Tanıyor!

DENİZBANK1

Denizbank taşıt kredisine tüm Denizbank şubelerinden başvurulabiliyor. Başvurunuz anında değerlendirmeye alınıyor ve 1 gün içerisinde olumlu veya olumsuz cevap veriliyor. Onaylanan kredi tutarınızın geri ödemeleri için Denizbank 3 ay taksit erteleme imkanı sunuyor. Böylece aracını alanlar, 3 ay boyunca rahat bir nefes alarak yeni arabasının keyfini sürüyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Başvuru esnasında kefil istenmiyor. Kredi kullanmak isteyen kişinin kimliği, gelir belgesi ve doldurup imzaladığı bireysel kredi başvuru formu ile birlikte bankaya başvurması yeterli oluyor. Onaylanan kredi tutarı anında teslim ediliyor, size de yalnızca yeni aracınızı alıp keyfini sürmek kalıyor.