Araç sahibi olmak isteyenlerin yüzünü o banka güldürdü. Şimdiden başvurular tavan yaptı!

2 yıldır yaşadığımız pandemi dönemi, ne yazık ki birçok şeyi olumsuz etkiledi. Her şeyin fiyatı iki üç katına çıkarken bu durumdan araçlar da etkilendi ve onlarda da hızlı bir fiyat artışı söz konusu oldu. Bu dönemde araç almak isteyen vatandaşlar, kendilerine yardımcı olacak ve hayal ettikleri araca sahip olabilmek için kendilerini destekleyecek bir banka arasalar da bankaların sunmuş olduğu yüksek faiz oranları, herkesin gözünü korkutuyor. Denizbank, artık bu duruma son veriyor ve içerisinde oldukça avantajlı fırsatların bulunduğu bir kredi kampanyası sunuyor. Siz de bu avantajlı krediyi duyduğunuzda hemen harekete geçmek ve uzun süredir hayalini kurduğunuz araca kavuşmak isteyeceksiniz. İşte detaylar!

Denizbank Farkını Bir Kez Daha Gösterdi!

denizbank4

Denizbank, uzun yıllardır Türk vatandaşlarına hizmet veren ve müşteri memnuniyetine oldukça önem veren bir banka. Bu düşünce ile hareket eden Denizbank, bu zamana kadar sunmuş olduğu sayısız kredi fırsatının arasına bir yenisini daha ekledi. Denizbank, araç sahibi olmak isteyen müşterilerine Denizbank Taşıt Kredisi fırsatını duyurdu ve yüzleri güldürdü.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

araç-1

Vatandaşlara anında 100 bin TL'ye varan araç kredisi veren Denizbank, Sıfır ve 2. el olan araçlarda bu kredisini uygulamaya koydu. Yüksek faiz oranlarına savaş açan ve bu oranlardan müşterinin ne kadar şikayetçi olduğunu bilen Denizbank, Denizbank Taşıt Kredisi fırsatında vatandaşlara %1,99 gibi oldukça düşük bir faiz oranı sundu. Bununla birlikte vade süresinde de büyük ayrıcalıklar tanıyan Denizbank, tamı tamına 48 aya varan vade imkanı sunarak görenleri sevindirdi.

araç satışı

Geri ödeme noktasında da müşterilerini düşünen Denizbank, müşterilerinin gelir düzeylerine göre eşit aralıklı ve eşit oranlı bir geri ödeme planı tasarladı. Şimdiden binlerce insanın başvurduğu ve almak için şubelere akın ettiği Denizbank Taşıt Kredisi'ne başvuru yapmaksa oldukça kolay.

Anında Başvurabilirsiniz!

denizbankk

Denizbank Taşıt Kredisi hakkında daha da ayrıntılı bilgi almak isterseniz hemen şimdi Denizbank resmi internet sitesine girebilir ya da Denizbank müşteri temsilcinizi arayabilirsiniz. Eğer siz de aracınızı Denizbank Taşıt Kredisi ile satın almak isterseniz size en yakın Denizbank şubesini ziyaret ederek işlemleri başlatabilirsiniz.