Denizbank'ın bu kredi fırsatı ile harcamalarınızdan anında kurtulabilirsiniz.

Bazen harcamalar üst üste gelir. Böyle dönemlerde bütün ödemelerin altından kalkamayabiliriz. Eğitimi, sağlığı, alışverişi, tatili derken hangi birine yetişeceğinizi bilmiyorsanız Denizbank’ın sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanabilirsiniz. İşte Denizbank’ın yüzleri güldüren o fırsatı!

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Denizbank’ın Bu Fırsatından Yararlanmayan Kalmasın!

denizbank4

Denizbank, uzun yıllardır ülkemize verdiği hizmeti geliştirmek ve arttırmak için büyük çabalar gösteren bir banka. Bu zamana kadar farklı konut ve araç kredileri ile vatandaşları ev ve araba sahibi yapan Denizbank, şimdi de verdiği ihtiyaç kredisi ile yüzleri güldürüyor ve bu fırsattan yararlananlara derin bir ’’Oh!’’ çektiriyor.

Denizbank,  ihtiyaç sahibi vatandaşlara Denizbank İhtiyaç Kredisi kapsamında tam 65 bin TL’ye varan kredi veriyor. Vatandaşların ihtiyaçlarına göre bu tutar farklılık gösterebiliyor.  Vatandaşların yüksek faiz oranlarından ne kadar şikayetçi olduğunu bilen ve yüksek faiz oranlarına savaş açan Denizbank, sunduğu %1,89’luk faiz oranıyla yüzleri güldürmeyi başarıyor. Bununla da yetinmeyen Denizbank, 36 aya varan vade imkanıyla ihtiyaç sahiplerinin yükünü azaltıyor. Denizbank’ın bu ihtiyaç kredisi fırsatına ilgi, gün geçtikçe çığ gibi büyüyor.

Geri Ödeme Aşamasında da Büyük Kolaylık!

PARA

Çekilen kredilerin sırtımızdaki yükü azaltmadaki önemini hepimiz biliyoruz fakat bu kredilerin geri ödeme dönemleri geldiğinde hepimiz daha da zorlu zamanlar yaşayabiliyoruz. Denizbank İhtiyaç Kredisi fırsatı yukarıda saydığımız avantajların yanı sıra geri ödeme noktasında da vatandaşlara büyük bir kolaylık sağlıyor ve müşterilerinin geri ödeme dönemini dert etmelerinin önüne geçiyor.

Müşterilerinin gelir düzeylerine göre kişiye özel ödeme planı çıkaran Denizbank, geri ödeme döneminde vatandaşların zorlanmaması için geri ödemeleri taksitlendiriyor ve belirli aralıklarla ödeme sistemi oluşturuyor.

Başvuru Yapmak Oldukça Kolay!

denizbank 2-1

İnternet bankacılığında Türkiye’nin en önde gelen bankalarından biri olan Denizbank, günlerce süren banka işlemlerine bir son veriyor. Denizbank İhtiyaç Kredisi’ne başvurmak isterseniz Denizbank’ın resmi internet sitesine giriş yaparak ya da Denizbank’ın mobil uygulamasını telefonunuza indirerek anında kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer başvuru esnasında aklınıza takılan bir nokta olursa ya da Denizbank İhtiyaç Kredisi hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz Denizbank müşteri temsilciniz ile iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz.