Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

İhtiyaçların ani bir şekilde bir anda ortaya çıkması hemen hemen birçok kişinin ekonomik dengelerini sarsabilir ya da zor duruma düşmesine neden olabilir. İşte tam da bu durumlarda bankaların kredi olanakları sayesinde bu darboğazlardan kurtularak ihtiyaçlarımızı aksatmadan karşılayabiliriz. Ancak birçok banka kredi imkanlarını sunarken müşterilerinin birtakım prosedürleri yerine getirmelerini bekler. Kredi karşılığında birçok belge toplamanızı, krediyi alabilmek için bazı şartları yerine getirmenizi ve hatta kimi zaman sizden kefil dahi isteyebilirler. Eğer sizin de tüm bu prosedürleri yerine getirmeye yetecek kadar zamanınız yoksa işte size müjde. Denizbank başvuran herkese anında onaylı kredi imkanı sunuyor.

Kimler Denizbank İhtiyaç Kredisi Alabilir?

denizbankk

DenizBank’ın sunmuş olduğu ihtiyaç kredisini çekebilmeniz için en temel koşullardan birisi 18 ile 80 yaş aralığında olmanızdır. Yaş konusunda diğer bankalarla kıyaslandığında daha geniş bir yaş aralığı sunan bankanın dikkat ettiği bir diğer konu da kredi notunuz ve bir gelirinizin olup olmadığı. Bu noktada Denizbank, hali hazırda çalışanlardan en az 3 aylık sigorta giriş belgesi talep ediyor. Bunun dışında eğer gerekli yaş aralığında iseniz ve gerekli banka kredi notuna da sahipseniz Denizbank anında kredi olanaklarından kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Denizbank Kredi Başvurusu

PARA

Denizbank’ın 55 bin TL tutarına kadar sunmuş olduğu anında kredi olanağından yararlanabilmeniz için herhangi bir kefile ya da destelerce evrak toplamanıza gerek yok. Bütçeniz için en uygun ödeme seçenekleri ile oluşturulacak olan kredinizi 36 ay içerisinde ödeyebilir, hatta esnek ödeme seçenekleri oluşturabilirsiniz. Bankanın tüm bu olanaklarla birlikte sunmuş olduğu kredi için belirlemiş olduğu faiz oranı ise %1,90. Peki tatilden tadilata, eğitimden sağlığa hemen her alan için kullanabileceğiniz kredinizin başvurusunu nasıl yapabilirsiniz?

Kredi başvurusu için herhangi bir şubeye gitmenize gerek kalmadan yalnızca cep telefonunuzın mesaj hanesine KREDİM yazarak T.C. Kimlik Numaranızı da ekleyerek 3280'e göndermeniz yeterlidir. Mesajınızın ardından 5 dakika içerisinde kredinizin onaylanıp onaylanmadığına dair tarafınıza bir mesaj gönderilir. Eğer krediniz onaylanırsa yalnızca nüfus cüzdanınızla size en yakın Denizbank şubesine gitmeniz yeterli.