İhtiyaçlar bitmek tükenmek bilmiyor. Ancak içerisinde bulunduğumuz zor günler, birçok ihtiyacın karşılanamaz hale gelmesine sebep oluyor. Pandemi sürecinin etkileri sebebiyle iş yerleri ayakta duramaz hale geliyor, esnaf birer birer kepenk indiriyor. Bu durum piyasadaki nakit akışını bozmanın yanı sıra, işsizliğe de büyük etki ediyor; zaten hat safhada olan işsizlik oranı daha da yükseliyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Durumlar böyle olunca maddi anlamda güç azalıyor, ancak ihtiyaçlar asla azalmıyor. Aniden ortaya çıkan sağlık problemleri, eğitim masrafları ya da planlanmayan zorunlu seyahatler gibi birdenbire ortaya çıkan birçok ihtiyaç vatandaşın belini büküyor. Bu gibi durumlarda herkesin ilk başvurduğu adres banka kredileri oluyor. Bunu bilen bankalar, müşterileri kendi bünyelerine çekebilmek için türlü kampanyalar yapıyor. O kampanyaların biri de Denizbank'tan geliyor.

Denzibank'tan Düşük Faiz ve Uzun Vade Avantajlı İhtiyaç Kredisi!

DENİZBANK 1

Denizbank, düşük faiz oranları ve uzun vadelerle müşterilerinin yüzünü güldürecek bir ihtiyaç kredisi kampanyasına imza atıyor. Bu kampanya kapsamında faiz oranı %1,89'dan başlıyor. Ancak bu oran müşterinin ödeme performansına ve kullanılacak kredi tutarına göre değişiklik gösterebiliyor.

Denizbank ihtiyaç kredisinin vade süresi ise kullanılacak kredi tutarıyla ters orantılı olarak değişiyor. 50 bin TL ve altındaki kredi tutarları için maksimum vade süresi 36 ay olurken, 50 bin TL'yi aşan kredilerde bu süre 24 ay ile sınırlanıyor.

Tüm İhtiyaçlar Gideriliyor Taksitler Kolaylıkla Ödeniyor!

denizbank4

Ortalama %1,94 faiz oranı ve 36 ay vade ile Denizbank'tan kullanacağınız 50 bin TL ihtiyaç kredisinin toplam geri ödeme tutarı 74.392,20 TL, aylık taksitleri ise 2.066,45 TL oluyor. Böylece tüm ihtiyaçlarınız anında gideriliyor, size de rahatlığın tadını çıkarmak kalıyor.

Denizbank tarafından sunulan bu oldukça avantajlı ihtiyaç kredisine tüm Denizbank şubelerinden, atmlerden, Denizbank internet bankacılığı üzerinden ya da Mobildeniz uygulaması aracılığıyla başvurulabiliyor. Şubelerden başvuru yapılması halinde kimlik belgesi sunmak gerekiyor. Online kanallardan yapılacak başvurular içinse herhangi bir evrak talep edilmiyor.

Yapılan başvuru hemen değerlendirmeye alınıyor. Banka kredi politikası kapsamında, başvurunun olumlu değerlendirilmesi halinde, onaylanan kredi tutarı anında başvuru sahibinin hesabına yatıyor. Denizbank müşterileri tüm ihtiyaçlarına anında çözüm buluyor, geri ödemelerse bütçelerini yormuyor!