1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Bankacılık sektöründe emeklilere özel kampanyalar, emekliler için Pandemi döneminde ciddi fırsatlar oluşturuyor. En sevilen müşteri portföyünü oluşturan emeklilerin, maaşlarını kendisinden almasını sağlamak için bankaların emeklilere özel fırsatları bulunuyor. Emeklilerin tüm acil nakit ihtiyaçlarına yönelik sunduğu 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası bulunuyor. Tüm emekliler, emekli maaşını Denizbank’a taşıyarak çok uygun koşullarda ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Denizbank Emeklilere Özel 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Denizbank, emekli müşterilerine özel çok uygun koşullarda ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyor. Denzibank’ın emekli maaşı alan müşterileri için sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde tam 36 ay vade seçeneğinden ve yanı sıra emeklilere özel faiz oranlarından yararlanılabiliyor. Böylelikle mutfak giderleri, sağlık gibi tüm acil masraflar için ihtiyaç duyulan nakdi Denizbank’tan çok uygun geri ödeme koşullarıyla karşılama şansını yakalıyor.

Denizbank, emekli müşterileri için özel faiz koşullarıyla 55.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçları için 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunuyor. Denizbank emekli müşterilerine özel ihtiyaç kredisinden kolayca kefilsiz ve ipoteksiz faydalanabiliyor. 55.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için tam 36 ay vade fırsatından yararlanılabiliyor. Üstelik Denizbank emeklilere özel ihtiyaç kredisinde 36 aya varan vade seçeneğine ek sadece %2.60’dan başlayan kredi faiz oraları uygulanıyor.

Denizbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank’ın tüm emekli müşterileri için sağladığı avantajlardan yararlanmak için emekli maaşınızı Denizbank’a taşımanız gerekiyor. Emekli maaşınızı hemen Denizbank’a taşımak için size en yakın Denizbank şubelerine gidebilir veya e-Devlet sisteminden emekli maaşı taşıma yapabilirsiniz.
Emekli maaşınızı Denizbank’a taşıdığınızda hesap işlem ücreti muafiyeti, ücretsiz EFT/Havale gibi pek çok önemli fırsattan yararlanabilirsiniz. Ayrıca emekli maaşınızı Denizbank’a taşıdığınızda 55.000 TL limitli 36 ay vadeli ve %2.60’dan başlayan faiz oranlarıyla avantajlı ihtiyaç kredisi de çekebilirsiniz. Denizbank emeklilere özel ihtiyaç kredisinde 10.000 TL limiti kredi kullanımınızda 36 ay vade seçebilirsiniz ve %2.60 kredi faiz oranından faydalanabilirsiniz. Böylelikle aylık kredi taksitlerinizin 466.28 TL gibi cüzi bir seviyede olmasını sağlayabilirsiniz. Denizbank’ın emeklilere özel avantajlı bankacılık ürün ve hizmetlerinden yararlanmak için hemen emekli maaşınızı taşıyabilirsiniz.