Emeklilik için SGK prim borcu olanlar, prim gün sayısını doldurmak ve emekli olmak için çeşitli ara ödemeleri yapması gerekenler için bankalar zaman zaman çeşitli kampanyalar hazırlıyor. Denizbank prim borcu nedeniyle emekli olamayan SGK’lılar için özel bir kampanya hazırlamış. Bu özel krediden 100.000 TL’ye kadar SGK prim borçlarınızı ödeyerek hemen emekli olabiliyorsunuz. Kampanyayla yasal sınırlar gereği 50.000 TL’ye kadar olan krediler 36 ay, 50.000 TL üzeri krediler 24 aya kadar vadeye sahip olabiliyor. Kredi kullanımında kefil veya teminat istenmiyor.  

Denizbank Emekli Olmak İsteyenlere Özel Kredi kampanyası Özellikleri

SGK’ya prim borcu bulunan ve bu sebeple emekli olamayan herkes, bu özel faizli krediden faydalanabiliyor. Emekliliği prim borcuna takılanlar, nüfus cüzdanları ve SGK prim borcu yazısıyla birlikte bankaya başvurduğunda, gerekli tüm işlemler için takibat hizmeti sunuluyor. Kampanyayla sunulan kredinin üst limiti 100.000 TL olarak belirlenmiş. 12,24 ve 36 ay vade seçeneklerine sahip olan kredi, 50.000 TL ve üzerinde yasal sınırlar gereği en fazla 24 ay vade seçeneğiyle sunuluyor. 50.000 TL ve altındaki krediler için 36 ay vade uygulanıyor.

Bu kampanya kullanılarak SGK prim borçlarınızı ödeyerek hemen emekli olabiliyorsunuz. Kredi geri ödemeleri kampanyaya özel olarak sunulan avantajla 3 ay ertelemeli olarak başlıyor. Geri ödemeler emekli maaşınızdan gerçekleşiyor. Kredi süresi boyunca emekli aylığınızı Denizbank’ın size en yakın şubesi aracılığıyla alıyorsunuz. Yanı sıra Denizbank’ın emekliler için özel olarak sunduğu avantajlardan faydalanabiliyorsunuz. Emekli aylığınız bağlandıktan sonra 3 ay boyunca geri ödeme yapmak zorunda kalmıyor, 50.000 TL ve altı kredilerde 33 eşit taksitle emekli aylığınızdan geri ödeme gerçekleştiriyorsunuz. Kredi tutarı 50.000 TL ve üzerindeyse 3 ödemesiz 21 eşit taksitle geri ödeme gerçekleştiriyorsunuz.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Emekli Olmak İsteyenlere Denizbank Özel Kredi kampanyası Örnek Ödeme Tablosu

SGK prim borcunuzu ödeyerek hemen emekli olmak için kullandığınız 10.000 TL kredi, 36 ay vade seçeneğinde, % 2,11 faiz oranına sahip oluyor. Emeklilere özel olarak yapılandırılmış % 2,11 faiz oranıyla aylık eşit taksitli geri ödeme tutarınız 426,62 TL oluyor. Hemen emekli olmak için Denizbank şubelerine başvurarak, bu özel kampanya fırsatından yararlanabilirsiniz.