Denizbank, internet alışverişleriniz için 3 ay boyunca 600 TL’ye varan tutarlarda indirim uyguluyor. Denizbank’a gelin kampanyayı kaçırmayın!

Eğer siz de Denizbank kredi kartına sahip olmayı düşünüyorsanız acele edin. Çünkü Denizbank’a gelmeyi düşünenlere bankadan muhteşem bir haber var. Denizbank, kredi kartınızla yapacağınız tüm internet alışverişleriniz için tam 3 ay boyunca 600 TL’ye varan indirim olanağı tanıyor. Ekim ayı içerisinde Denizbank kredi kartı başvurusunda bulunacak olursanız, kartınız onaylanır onaylanmaz internet alışverişlerinizden kazanmaya başlayabilirsiniz. Hem de 3 ay boyunca ve 600 TL’ye varan miktarlarda indirim hakkı sizi bekliyor.

Denizbank Alışveriş Kampanyası

DENİZBANK 1

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Denizbank, kredi kartı başvurusunda bulunan herkese bir alışveriş kampanyası sunuyor. Kredi kartı başvurusunu yapan herkesin ilk 3 ay boyunca yararlanabileceği bu kampanya sayesinde harcamalarınızın yarısını Denizbank ödüyor. Ekim ayı içerisinde Denizbank kredi kartına başvuru yaptıktan sonra başvurunuz onaylanır onaylanmaz yapmış olduğunuz internet alışverişlerinizden 600 TL’ye varan indirim fırsatı yakalayabilirsiniz. Üstelik de bu indirimlerden 3 ay boyunca yararlanabilirsiniz.

Denizbank Kampanya Detayları

DENİZBANK 3-1

Denizbank kredi kartına başvuranların yararlanabileceği 3 ay sürecek olan indirim fırsatından yararlanabilmek için şu şartlara dikkat etmeniz gerekiyor:

  • Kampanyaya İnternet Bankacılığı, MobilDeniz, Mobil Web, DenizKartım, www.denizbonus.com, www.denizbank.com ve iletişim merkezi aracılığıyla başvurabilirsiniz. 1-31 Ekim arasında yapabileceğiniz başvurularınız onaylanır onaylanmaz alışverişe başlayabilirsiniz.
  • Kampanya bireysel asıl kredi kartları için geçerlidir. İndirimli alışveriş kampanyasına ek kartlar, Business kartlar, Net Kart ve Banka kartı satışları dahil değildir.
  • Yeni kredi kartınızla Ekim, Kasım ve Aralık aylarında yapacağınız internet alışverişlerinin azami yarısı (50%) olacak şekilde ayda azami 200TL indirimden yararlanabilirsiniz. İndirimler 3 ay boyunca uygulanacağı için, 3 ay süresince azami 600TL indirim kazanabilirsiniz.
  • Kampanya yalnızca belirtilen kanallardan yapılan başvurularla onaylanan kredi kartları dahildir.
  • Kampanyadan yararlanmak için başvuru yaptığınız tarihte açık herhangi bir DenizBank bireysel kredi kartınızın olmaması gerekir. Mevcut bir Denizbank kartınızı kampanya döneminde kapatıp yeniden açarsanız kampanyadan yararlanamazsınız.
  • Yalnızca internet harcamaları kampanyaya dahildir. Fiziksel POS harcamaları indirim kapsamında değildir.
  • Denizbank’a ait Sanal kart ve ek kart ile yapmış olduğunuz işlemler de kampanyaya dahildir. Kampanya kapsamındaki indiriminiz asıl kartınıza yansıtılır.
  • Alışverişlerinizden kazandığınız indirimler takip eden ayın ilk 5 iş günü içinde kartınıza yansır. İade veya iptal işlemlerinize ise indirim yansıtılmaz.