Sizin ya da ailenizin ihtiyaçları çoğaldığında ve tüm bunları karşılama konusunda işin içinden çıkamadığınızda siz de birçok tüketici gibi ihtiyaç kredilerine yöneliyor olabilirsiniz. Eğitimden eğlenceye, tatilden tadilata birçok konuda değerlendirebileceğiniz ihtiyaç kredinizi oldukça uygun faiz ve geri ödeme olanakları ile Deniz Bank’tan emin edebilirsiniz. Bunun için yalnızca belgelendirebileceğiniz bir gelirinizin ve makul bir kredi notunuzun olması yeterli. Ayrıca kefile ya da başka bir koşula gerek duymadan Denizbank ihtiyaç kredinizi çekebilir ve ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Denizbank Kredi Başvurusu

DENİZZBANK

Denizbank, müşterileri aileleri için günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için oldukça uygun koşullarda bir kredi imkanı sunuyor. Eğitimden evliliğe, sağlıktan tatile hemen her alanda kullanabileceğiniz kredi için başvuru yolları ise oldukça basit. Kredi için size en yakın şubeye gidebileceğiniz gibi şubeye gitmeden de başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu internet üzerinden yapabileceğiniz gibi cep telefonunuzun mesaj hanesine KREDİM yazıp, T.C. kimlik numaranızı da ekledikten sonra 3280’e göndererek de gerçekleştirebilirsiniz. Ya da dilerseniz herhangi bir Deniz Bank şubesine giderek de kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler

BORÇ TR 1

Denizbank ihtiyaç kredisinden yararlanabilmek için bankanın internet sayfasında yer alan başvuru formunu doldurmanız ya da mobil bankacılık aracını kullanmanız yeterli. Şubeye bile gitmeden gerçekleştirebileceğiniz ihtiyaç kredinizin değerlendirme süreci sonrasında ise vermeniz gereken evraklar şu şekildedir:

  • Başvuru formu
  • Başvuru sahibinin nüfus cüzdanı ya da noter tasdikli sureti
  • İkametgah belgesi ya da sabit bir telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu faturalarından herhangi birisi
  • Gerekli görüldüğü takdirde gelir belgesi.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Özellikleri

BORÇ TR 3

Günlük hayatta karşılaştığınız birçok ihtiyaç için çekebileceğiniz Denizbank ihtiyaç kredinizin genel özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kredinizi 36 ay vadeye kadar ödeme imkanına sahipsiniz. Geri ödemeler
  • Bankanın kredi için belirlemiş olduğu faiz oranı %1.9’dur.
  • Birçok banka ihtiyaç kredisi ya da diğer kredi araçları için gelen başvuruları onayladıktan sonra müşterilerinden beyan ettikleri gelirlerini belgelendirmelerini ister. Ancak Denizbank sadece gerekli gördüğü takdirde gelir belgesi talep eder. Yani bankanın kredi imkanından yararlanabilmeniz için ayrıca gelir belgeleri toplamanıza gerek yoktur.
  • Denizbank ihtiyaç kredisi için bir kefil bulma zorunluluğu yoktur. Banka ancak gerekli gördüğü hallerde kefil ister.
  • Kredinizi Denizbank İnternet Bankacılığı şifreniz ile birlikte kolayca tahsil edebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.