Denizbank son yıllarda özel bankalar arasında gösterdiği yüksek performansla, sürekli büyüyen ve müşteri kitlesini arttıran bir bankacılık yaklaşımı sergiliyor. Her kesim için uygun ve çeşitli ürünler sunan Denizbank, hazırladığı uzaktan müşteri olma teknolojisinin tanıtımı için de özel bir kampanya hazırlamış.

Denizbank’ ın mobil bankacılık şubesi uygulaması olan MobilDeniz’ i cep telefonunuza indirerek, sadece birkaç dakikalık bir işlem sürecini tamamlayarak banka müşterisi olabiliyorsunuz. Üstelik şimdi, MobilDeniz aracılığıyla bankanın yeni müşterisi olanlar, kredi kartı başvurusu yaparak, kartlarının onaylanması halinde 5.000 TL Taksitli Nakit Avans ürününü faizsiz bir şekilde kullanabiliyor.

MobilDeniz’le Denizbank Müşterisi Ol, 5.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kullan Kampanyası

Cep telefonunuza, Denizbank’ ın mobil uygulaması olan MobilDeniz uygulamasını indirdikten sonra, uygulamada bulunan “ müşteri olmak istiyorum “ seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Ardından hesap açma sürecini tamamlayarak banka müşterisi haline gelmeniz gerekiyor. Bu şekilde banka müşteri olabilmek için, cep telefonunuzun NFC desteğine sahip olması gerektiğini unutmamalısınız.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Bunun yanında, müşteri olabilme sürecini tamamlayabilmek için, yeni tip T.C. Kimlik Kartı sahibi olmanız da gerekiyor. Ancak yeni tip yongalı kimlik kartlarıyla müşteri doğrulama süreci tamamlanabiliyor. Son olarak Denizbank kredi kartı başvurusu yapmanız ve başvurunuzun onaylanması gerekiyor. Bu süreçleri tamamlayan her yeni Denizbank müşterisi, 5.000 TL Taksitli Nakit Avans ürününü, 6 taksitle kullandığında, faiz ödemesi yapmıyor.

Kampanyaya Kimler Katılabiliyor?

Kampanyaya daha önce Denizbank müşterisi olmuş olanlar katılamıyor. Avantajdan faydalanabilmek için, MobilDeniz uygulaması aracılığıyla banka müşterisi olmak ve kredi kartı başvurusu yaparak, başvurunun onaylanması gerekiyor. Onaylanan kredi kartının, nakit çekim limiti kapsamında 6 taksitle taksitli nakit avansı faizsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz.
Kullanılabilecek en üst tutar 5.000 TL olabiliyor. MobilDeniz uygulamasının daha fazla kullanılması ve yanı sıra yeni müşterilerin şubeye bile gitmeden hesap açabilmelerini sağlayan bu yeni alt yapının tanıtımı, banka tarafından 5.000 TL faizsiz kredi ürünü avantajıyla ödüllendiriliyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin, cep telefonlarında NFC desteği bulunması ve yeni tir yongalı kimlik kartına sahip olmaları gerektiği unutulmamalıdır.