Eğitime gönül verenlere müjde: Denizbank tüm eğitimmasraflarını üstleniyor, size de taksit taksit ödemek kalıyor!

Hayat şartları her geçen gün biraz daha zorlaşıyor. Pandemi koşulları da zorluklara tuz biber ekince, en basit ihtiyaçlar bile karşılanamaz hale geliyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 küresel salgını sebebiyle tüm ülkeler gibi Türkiye’de de üretim, ihracat, ithalat gibi faaliyetler aksayınca iş yeri sahipleri maliyetlerle başa çıkmakta zorlanarak kepenk kapatıyor. Bu durum hem piyasanın nakit döngüsünü bozuyor, hem de zaten hat safhada olan işsizliği daha da arttırıyor.

Hal böyle olunca vatandaş barınma, beslenme, sağlık, eğitim gibi zorunlu ihtiyaçlarını karşılamakta bile zorlanıyor. Özellikle de aşılanma sonrasında okulların açılmasıyla, eğitim masrafları ailelerin belini büküyor. Tam da bu noktada vatandaşa destek Denizbank’tan geliyor.

Herkes İstediği Eğitim İmkanlarına Sahip Olabilsin Diye Denizbank Elini Taşın Altına Koyuyor!

denizbank 2-2

Denizbank, herkes en iyi eğitimi alabilsin diye benzersiz bir kredi fırsatı sunuyor. Bu kredi sayesinde isteyen herkes her türlü özel okul, üniversite veya özel kurs ücreti gibi eğitim ihtiyaçlarını finanse edip istediği eğitim olanaklarından faydalanabiliyor.

Denizbank’ın sunduğu eğitim kredisi kapsamında faiz oranı %1,96, vade süresi ise azami 36 ay olarak belirleniyor. Bu koşullarda Denizbank’tan kullanacağınız 50 bin TL eğitim kredisinin toplam geri ödeme tutarı 74.672 TL, aylık taksitleri ise 2.074 TL oluyor.

Eğitim Kredisi En Yakın Denizbank Şubesinde Sizleri Bekliyor!

denizbank-14

Denizbank’ın sunduğu bu avantajlı eğitim kredisinden faydalanabilmek için, en yakın Denizbank şubesine başvurmak yeterli oluyor. Gerekli belgeler tamamlandıktan sonra başvuru hemen değerlendirmeye alınıyor. Onaylanmasının ardından, kredi tutarı direkt olarak başvuru sahibinin hesabına yatıyor. Böylece eğitim masrafları ailelerin omzuna yük olmaktan çıkıyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Denizbank eğitim kredisine başvurmak için bazı koşulları sağlamak gerekiyor. Bu şartların başında kredi kullanacak kişinin belgelenebilir, düzenli bir geliri olması ve eğitim alacak kişinin söz konusu eğitim kurumuna kabul edilmiş olması geliyor.

Başvuru esnasında kredi kullanacak olan kişiye ait kimlik belgesinin aslı ve fotokopisi, gelir belgesi ( maaş bordrosu, maaş yazısı ile başvuranlar için ilave olarak şirketin imza sirküleri, diplomalı serbest meslek sahipleri için 3 yıllık matrahlı vergi levhası), yerleşim belgesi veya son aya ait resmi fatura örneği ve söz konusu eğitim kurumundan alınmış öğrenci kabul belgesi gerekiyor.