Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu! Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu!

Dün Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde yaşanan talihsiz bir kaza sonrasında genç yaşta hayatını kaybeden elektrik mühendisi Ahmet Ersoy, tüm ailesini, sevenlerini ve arkadaşlarını yasa boğdu. Ölümüne ilişkin halen soruşturmanın devam ettiği Ahmet Ersoy'un Denizli'de tek başına yaşadığı evinde üzerine buzdolabı devrilerek öldüğü düşünülüyor. Yapılan ilk inceleme ve belirlemelere göre 44 yaşında hayata gözlerini kapatan Ahmet Ersoy'un, başına aldığı darbe sonucu öldüğü söylendi. İşte oldukça ilginç ve üzücü bir kaza sonucunda hayatını kaybederek tüm yakınlarını ve ailesini yaşlı gözlerle geride bırakan Elektrik Mühendisi Ahmet Ersoy'un ölüm nedenine ilişkin detaylar!

İşe Gitmeyince Anlaşıldı

Denizli'nin Merkezefendi ilçesi, Gerzele Mahallesi'nde tek başına yaşayan Elektrik Mühendisi Ahmet Ersoy, çalışmakta olduğu işe gitmeyince arkadaşları kendisinden haber almaya çalıştı. Ardından Ersoy'dan haber alamayan arkadaşları, yakınlarına durumu bildirdiler. Bunun üzerine polis eşliğinde eve giren yakınları, Ersoy'un mutfakta yatan cansız bedeni ile karşılaştılar. Ersoy'un bedeni buzdolabının altında hareketsiz olarak bulundu. Bunun üzerine eve hızlı bir şekilde çağrılan acil sağlık ekibi, olay yerinde Ersoy'un hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yerinde polis ekipleri tarafından yapılan ilk incelemeler tamamlandıktan sonra Ersoy'un cansız bedeni, otopsi için Denizli'de bulunan Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırıldı. Cenazesi ise öğlen vakti asri mezarlıkta kılınan namazın ardından toprağa verildi.

Ölüm Nedeni: Buzdolabının Başına Çarpması

Elektrik Mühendisi Ahmet Ersoy'un işe gitmemesi üzerine iş arkadaşlarının yakınlarına haber vermesi sonrasında, yakınları derhal 112 acil servisi arayarak konu hakkında bildirimde bulundular. Ardından polis eşliğinde Ahmet Ersoy'un evine giren yakınları, Ersoy'un buzdolabının altında yatan cansız bedeni ile karşılaştılar. Yapılan ilk incelemelerde Ersoy'un, buzdolabının başına çarpması sonucu öldüğü belirtildi. Oldukça ilginç bir şekilde hayatını kaybederek yakınlarını yasa boğan  henüz 44 yaşındaki Elektrik Mühendisi Ahmet Ersoy'un öncelikle Denizli Pamukkale Üniversitesi morguna kaldırıldı. Ardından tüm işlemleri tamamlandıktan ve otopsi için gerekli incelemeler yapıldıktan sonra Ahmet Ersoy'un cenazesi, öğle vakti asri mezarlıkta kılınan namaz sonrası toprağa verildi. 44 yaşında talihsiz bir kaza sonrasında hayata veda eden elektrik mühendisi Ahmet Ersoy'un bir kızı olduğu da alınan bilgiler arasında yer alıyor.