Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte tatil hazırlıkları da hız kazandır. Özellikle okulların kapandığı ve yaz sezonunun resmi olarak açıldığı bu dönemde kamu bankaları, birikimi olmayan vatandaşlara ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için düşük faizli kredi sunuyor. Türkiye’nin kamu bankaları Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından sunulan düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyalarının detayları da belli oldu.

Ziraat Bankası’ndan Bayram Kredisi

Türkiye’nin en büyük kamu bankası Ziraat Bankası, 2022 Kurban Bayramı’nda da vatandaşı finansal olarak desteklemeye devam ediyor. Ziraat Bankası, bu Kurban Bayramı içinde tatil ve diğer tüm harcamalar için mevcut olan toplu nakit ihtiyacını çok uygun geri ödeme koşullarıyla karşılıyor. Ziraat Bankası bayram kredisi kampanyası kapsamında 30.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için düşük faiz kredi finansmanı sağlıyor. Ayrıca Ziraat Bankası’nın bayram kredisinde %1.55’ten başlayan faiz oranları sunuluyor. Böylelikle vatandaşlar bu yaz ihtiyaçları için kullanacağı bayram kredisini çok daha uygun taksit tutarları sayesinde daha uygun bir şekilde ve zorlanmadan ödeyebiliyor.

Vakıfbank’tan 3 Ay Ödemesiz Bayram Kredisi

Türkiye’nin kamu bankası Vakıfbank, 2022 Kurban Bayramı için tüm masraf ve harcamalara yönelik nakit ihtiyaçlarını çok uygun koşullarla karşılayabilme fırsatı sunuyor. Vakıfbank’ın duyurduğu yeni bayram kredisi sayesinde bayram harcamaları şimdi yapılıyor, ödemeye 3 ay sonra başlanıyor. İlk taksit ödemesi krediyi kullandıktan tam 90 gün sonra başlıyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Vakıfbank bayram kredisi kampanyasıyla 36 ay vadeli ve 3 ay ödemesiz krediyle 30.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları karşılanabiliyor. Buna göre Vakıfbank müşterileri bu bayram yapacakları harcamalar için 30.000 TL limitli 3 ay sonra ödemeye başlanan 36 ay vadeli kredi kullanabiliyor. Üstelik 30.000 TL limitli bayram kredisinde %1.79 faiz oranı üzerinden ayda sadece 417.16 TL taksit ödemesi yapılıyor.

Halkbank 36 Ay Vadeli Bayram Kredisi

Halkbank tarafından da sunulan yeni bayram kredisi kampanyası vatandaşlara büyük avantajlar sağlıyor. Buna göre Halkbank’tan 20.000 TL üst limitli bayram kredisi kullanımında 36 ay vade için %1.79 faiz oranından yararlanılabiliyor. Böylelikle ayda sadece 814.90 TL taksit ödemesi yapıyor.