Nakit ihtiyaçları için bankaya gitmeden ve başvuru yapmaya gerek olmadan bankadan nakit çözümü sağlanabiliyor. Türkiye’nin 3 büyük kamu bankası tüm müşterilerinin acil nakit ihtiyaçları için 7/24 nakit avans kullanma imkanı sunuyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından sunulan taksitli nakit avans kampanyalarıyla tüm acil nakit ihtiyaçları anında karşılanabiliyor. Peki kamu bankalarından taksitli nakit avans kullanımı nasıl ve hangi koşullarda yapılabilir? İşte taksitli nakit avans kampanyalarının tüm detayları!

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Ziraat Bankası, tüm kredi kartı müşterilerinin kartlarından 7/24 başvuru şartı olmadan nakit çekim yapabilmelerine yardımcı oluyor. Üstelik nakit avans kullanmak için Ziraat Bankası şubelerine gidilmesine de gerek bulunmuyor. Bankkart kredi kartı sahipleri, 7 gün 24 saat Ziraat Mobil, Ziraat Bankası İnternet Şubesi ve Ziraat ATM’lerinden her ihtiyaç duyduğu anda taksitli nakit avans kullanımı gerçekleştirebiliyor.

Ziraat Bankası’nın taksitli nakit avans çekiminde 12 aya varan vade imkanından yararlanılabiliyor. Taksitli nakit avans işlemindeki üst limit sınırı kullanılabilir nakit çekim limiti ile sınırlıdır. Günlük işlem tutarı limitleri ise en düşük 100 TL, en yüksek ise 20.000 TL’dir. Ziraat ATM’lerinden yapılacak nakit avans çekim limiti ise Ziraat günlük ATM para çekim limiti ile sınırlıdır.

Vakıfbank Nakit Avans Kampanyası

Vakıfbank, tüm kredi kartı müşterilerine 7/24 nakit ihtiyaçları için kartlarından başvuru veya onay süreci olmadan nakit çekim hizmeti sunuyor. Vakıfbank kredi kartı sahipleri, kredi kartlarında tanımlı olan kullanılabilir nakit avans limitine uygun şekilde nakit çekim yapabiliyor. Kampanya kapsamında bireysel kredi kartlarında ATM’lerden günlük 4.000 TL, Tarım Kart için ATM’lerden 10.000 TL üst limit uygulanmaktadır. %1.80 sabit faiz oranı ve 12 aya varan vade imkanından da yararlanılabiliyor.

Halkbank Paraf’tan 15.000 TL’ye Kadar Nakit Avans

Halkbank’ın Paraf kredi kartı sahipleri tüm acil nakit ihtiyaçları için 7 gün 24 saat 200 TL’den 15.000 TL’ye kadar nakit çekim yapabiliyor. Üstelik Paraflılar, nakit çekimlerini 12 ay vadeye sadece %1.80 faiz oranı üzerinden böldürebiliyor. Böylelikle daha rahat bir şekilde geri ödeme yapabiliyor.