Devlet bankaları el ele verdi, acil nakit ihtiyaçlarına anında çözüm Halkbank ve Ziraat Bankası'ndan Geldi!

Gittikçe zorlaşan hayat şartlarına bir de pandemi eklenince ekonomik sıkıntılar inanılmaz boyutlara ulaştı. Tedbirler kapsamında uygulanan yasaklar ve kapanmalar sonucu birçok insan iş ve gelir kaybına uğradı. Hal böyle olunca zorunlu ihtiyaçları karşılamak bile büyük bir külfete dönüştü.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Nakit sıkıntılarının arttığı bu dönemde, vatandaşa destek devlet bankalarından geldi. Halkbank ve Ziraat Bankası, taksitli nakit avans kampanyaları ile görülmemiş bir fırsat sundu. İşte o nakit avans kampanyalarının detayları!

Halkbank Taksitli Nakit Avans

halkbank2

Acil nakit ihtiyaçlarınıza çözüm Halkbank'tan geliyor. Halkbank, %1,98 faiz oranı ve 12 aya varan vade avantajıyla taksitli nakit avans kampanyasını sunuyor. Bu kampanya, tek seferde çekilecek en az 200 TL ve en fazla 15.000 TL arasındaki  işlemlerde geçerli oluyor. Bireysel bazda ise kullanılabilecek taksitli nakit avans miktarı, bireysel kredi kartının nakit avans limitiyle sınırlı oluyor. Taksitli nakit avans kullanabilmek için bireysel kredi kartına sahip olmak ve bu kartın nakit çekme özelliğinin engellenmemiş olması gerekiyor.

Taksitli nakit avans, Halkbank ATM'leri, Halkbank şubeleri, internet bankacılığı, Halkbank mobil şube ve 0850 222 0 400 üzerinden ulaşabileceğiniz "Dialog" telefon bankacılığı ile kullanılabiliyor. Yapılan taksitli nakit avans işlemlerinde iptal imkanı tanınmıyor ancak erken kapama yapılabiliyor. Erken kapama işlemi, işlemden en az 1 gün sonra ve Halkbank'a ait tüm kanallardan gerçekleştirilebiliyor. Erken kapamayı iptal etmek içinse, erken kapama işleminin yapıldığı gün en yakın Halkbank şubesine başvurmak gerekiyor.

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans

ziraat bankası

Nakit ihtiyaçlarına bir diğer çözüm de Ziraat Bankası'ndan geliyor. Ziraat Bankası, acil nakit ihtiyaçlarınız için 12 aya varan vadeyle taksitli nakit avans sunuyor. Ziraat Bankası taksitli nakit avans işlemi günlük minimum 100 TL maksimum 10.000 TL olarak kullanılabiliyor. Bu işlem kart sahibinin taksitli nakit avans kullandığı andaki mevcut nakit avans limiti ile sınırlandırılıyor. Ziraat Bankası, taksitli nakit avans kullanımlarından ücret talep etmiyor.

Ziraat Bankası'na ait Bankkart Ücretsiz Kredi Kartı ile taksitli nakit avans işlemi yapılamıyor. Taksitli nakit avans işlemlerinden Bankkart Lira kazanılamıyor. Nakit çekim özelliği engellenen kartlarla taksitli nakit avans kullanılamıyor. Ziraat Bankası kredi kartı ile yapılan taksitli nakit avans kullanımlarının iptal ya da iadesi söz konusu olmazken, en erken taksitli nakit avans kullanımının yapılmasından bir gün sonra erken kapama gerçekleştirilebiliyor. Bu şartlarda sizlere de acil nakit ihtiyaçlarınızı anında giderip taksit taksit ödemek kalıyor.