Devlet bankaları vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Nakit ihtiyacınız varsa sıraladığımız bu fırsatlar tam da size göre.

İhtiyaçlar bazen kapıda sıra haline gelebilirler. Eğitimi, sağlığı, alışverişi derken hangisine yetişeceğimizi bilemeyiz ve bunlar sırtımızda bir yük olmaya başlar. Eğer içerisinde bulunduğunuz ekonomik sıkıntıdan kurtulmak ve derin bir nefes almak istiyorsanız VakıfBank ve Ziraat Bankası'nın Nakit Avas kampanyalarını değerlendirerek ihtiyacınız olan yardıma ulaşabilirsiniz. İşte bu iki devlet bankasının müşterilerinin rahatını ve memnuniyetini düşünerek tasarladığı kampanyalar!

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

VakıfBank'tan Kaçırılmayacak Fırsat!

vakıfbank şube
VakıfBank, bu zamana kadar sürdürmüş olduğu müşteri dostu tutumunu sürdürmeye devam ediyor. Nakit ihtiyacı olan müşterilerini düşünen ve bunun için Nakit Avans kampanyasını tasarlayan VakıfBank, şimdiden oldukça fazla ilgi gördü bile.

VakıfBank'ın Nakit Avans kampanyasından yararlanabilmeniz için VakıfBank Like Card'a sahip olmanız yeterli. Eğer Like Card'ınız yoksa VakıfBank'ın resmi internet sitesinden başvuruda bulunabilirsiniz. VakıfBank, VakıfBank Like Card'a sahip müşterilerine %1,64 faiz oranıyla anında Taksitli Nakit Avans sunuyor. Yüksek faiz oranlarının bir dert olmaktan kalktığı bu kampanyadan yararlanarak 2021 eylül ayı boyunca 500 TL ve üzeri Nakit Avas kullanabilirsiniz. Geri ödeme derdini de ortadan kaldıran VakıfBank, kullandığınız Nakit Avas için tam 12 aya varan taksitlendirme fırsatları sunuyor.

Ziraat Bankası'ndan Yüzleri Güldüren Kampanya!

ziraat bankası-1

Ziraat Bankası, her zaman olduğu gibi yine yüzleri güldürmeye devam ediyor. Sunduğu konut ve araç kredileri ile müşterilerine büyük fırsatlar veren Ziraat Bankası, bu sefer de nakit krizi yaşayan vatandaşları unutmadı ve Taksitli Nakit Avans kampanyasını geliştirdi. Bu kampanyadan yararlanabilmek için bulundurmanız gereken tek şart Bankkart sahibi olmanız.

Bankkart sahibi Ziraat Bankası müşterileri kendilerine en yakın ATM'den ihtiyaçları doğrultusunda 100 TL ile 10.000 TL arasında nakit çekimi yapabiliyorlar. Verdiği bu yardımla yüzleri güldüren ve müşterilerinin biraz olsun rahatlamalarını sağlayan Ziraat Bankası, aynı zamanda geri ödemede de avantajlı bir durum sağlıyor. Kullandığınız Taksitli Nakit Avans'ı 12 aya varan taksitlendirme seçeneği ile hiç zorlanmadan ve bütçenize uygun olacak şekilde ödeyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için size en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret edebilir ve sizde yoksa Nakit Avans kullanımı için gerekli olan Bankkart çıkartma başvurusunda bulunabilirsiniz.