Acil nakit ihtiyacı olan ve harcamalarına yetişemeyen kişiler için anında kredi kampanyalarını duyuran bankalar, büyük bir ilgi ile karşılaştı. Sizin için 3 büyük devlet bankasının sunmuş olduğu anında kredi fırsatlarını derledik. Bu kredi fırsatlarını gördüğünüzde hemen harekete geçmek isteyeceğinize eminiz. Buyurun başlayalım!

VakıfBank

VakıfBank, vatandaşlara tam 30 bin TL'lik bir anında kredi fırsatı vermeye başladı. Aldığı bu tutarla yüzleri gülen VakıfBank müşterileri, birbirinden avantajlı seçenekler ile karşılaştı. Faiz sürelerini indirebildiği kadar indiren VakıfBank, vatandaşlardan sadece %1,55'lik bir faiz oranı talep etti. Bununla birlikte vade sürelerini de uzatan VakıfBank, 3 aydan 36 aya kadar da vade imkanı verdi. VakıfBank'ın bu fırsatından yararlanan vatandaşlar aylık 1.150,69 TL ödeyerek kredi borçlarını kapatma imkanı yakaladı.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası, acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara tam 20 bin TL tutarında anında kredi vermeye başladı. Bu kredisi ile ihtiyaç sahiplerinin derin bir nefes almasını sağlayan Ziraat Bankası, bu kredisinde %1,69'luk bir faiz oranı belirledi. Vade süresini tam 36 ay olarak belirleyen Ziraat Bankası, geri ödeme noktasında da vatandaşların yanında oldu. Kredi kullanan kişiler aylık 779,12 TL'lik taksitlendirmeler ile kredi borçlarını kapatabilme fırsatı buldu.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Halkbank

Halkbank da VakıfBank ve Ziraat Bankası gibi müşterilerini sunduğu anında kredi fırsatı ile sevindirdi. Bu fırsata göre müşterilerine tam 36 bin TL'ye varan anında kredi veren Halkbank, bu kredisinde birbirinden avantajlı seçenekler sundu. Yüksek faiz oranlarını müşterileri için bir dert olmaktan kaldıran Halkbank, %1,63'luk bir faiz oranı sunarak gören herkesi heyecenlandırdı. Bununla birlikte vatandaşlar için vade sürelerinin de ne kadar önemli olduğunu bilen Halkbank, tam 36 aya varan vade imkanı da tanıdı. Bu kadar özelliğin yanı sıra geri ödeme döneminde de vatandaşları düşünen Halkbank, müşterilerinin gelir düzeylerine göre bir ödeme planı oluşturdu. Vatandaşlar bu geri ödeme planına göre aylık 1.402,42 TL ödeyerek kredi borçlarından kurtulabiliyor ve bu sayede hem ihtiyaçlar hem de harcamalar giderilmiş oluyor.