Ekonomimizin en köklü bankalarından birisi olan Vakıfbank’tan emeklileri sevindiren haber geldi. SGK ile yapmış olduğu anlaşma karşılığında Vakıfbank milyonlarca emekliye promosyon ödemesi yapacağını açıkladı.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Ekonomimizin en köklü bankalarından birisi olan Vakıfbank’tan emeklileri sevindiren haber geldi. SGK ile yapmış olduğu anlaşma karşılığında Vakıfbank milyonlarca emekliye promosyon ödemesi yapacağını açıkladı. Bu ödeme için getirilen en önemli şartsa emekli maaşının bankaya taşınması ve bu konuya dair belli bir taahhütte bulunulması. İşte bu koşulları yerine getiren tüm emekliler için geri ödemesiz 750 TL’lik promosyon ödemesi için yerine getirilmesi gereken şartlar ve promosyon ödemesi dışında elde edeceğiniz diğer avantajlar!

Promosyonunuz Hazır

Bilindiği gibi bankaların SGK ile yapmış oldukları anlaşma uyarınca emekli vatandaşlar maaşlarını taşımaları karşılığında o bankalardan promosyon ödemesi alabiliyorlar. Vakıfbank da gerekli şartları yerine getiren emekliler için promosyon ödemesi sözü veren bankalar arasında yer alıyor. Ancak bu ödemeden yararlanabilmek için öncelikle emekli vatandaşların 3 yıl süre ile maaşlarını Vakıfbank’tan alacaklarını taahhüt etmeleri gerekiyor. Bu taahhüdü yapan vatandaşlar için yapılacak promosyon ödemesi tutarı ise 1 aylık emekli maaşı tutarına göre değişiklik gösterir. Buna göre;

  • 1.500 TL’ye kadar olanlar için toplam 500 TL,
  • 1.500 - 2.500 TL olanlar için toplam 625 TL,
  • 2.500 TL ve üzeri olanlara 3 yıl için toplam 750 TL peşin ve nakdi olarak promosyon ödemesi yapılır.

Emekli Maaşını Vakıfbank’a Taşımanın Diğer Avantajları

  • Emekli maaşınızı Vakıfbank’a taşıyarak yukarıda belirtilen promosyon tutarlarına hak kazanmanızın yanı sıra başka avantajlar da elde edebilirsiniz. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:
  • Vakıfbank ATM’lerinden günlük 2.000 TL’ye kadar ücretsiz para çekebilirsiniz.
  • Maaş hesabınızla İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarından yapacağınız havale, EFT ve FAST işlemlerinden masraf alınmaz.
  • Aracınızla otoyol ve köprü geçişleriniz için kullanabilmek için maaş hesabınıza bağlı HGS etiketinizi ücretsiz olarak alabilirsiniz.
  • Vakıfbank kredi kartlarından kart aidatı alınmaz.
  • Çağrı Merkezinden yapacağınız işlemlerde öncelikli bağlanma hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Promosyon ödemelerinin yanı sıra tüm bu avantajlardan yararlanabilmek için size en yakın Vakıfbank şubesine giderek maaşınızı taşımak için müracaat edebilirsiniz. Ya da bunun yanı sıra Vakıfbank yurtiçi ATM cihazları, Vakıfbank Mobil Bankacılık uygulaması ve E-Devlet aracılığıyla da başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzun ardından maaşınızı taşır taşımaz hem bankanın promosyon ödemelerinden hem de diğer olanaklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.