Halkbank Hızlı Kredi ile 50.000 TL'ye kadar hızlı kredi desteği sunarak müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Kolay kredi başvurusu ile hızlıca kredinizi çekebilir ve ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. İşte Halkbank Hızlı Kredisi ve detaylar...

Hızlı Kredi Nedir?

kredi-2

Halkbank Hızlı Kredi; her türden bireysel için 1.000 TL'den 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak kulanabileceğiniz bir kredi türüdür. Bireysel internet bankacılığınız, Dialog, Mobil Bankacılık ve bankanın web sitesinden başvurarak 50.000 TL'ye kadar kredinizi kolayca talep edebilirsiniz. Bu araçlardan herhangi birisi ile gerçekleştirebileceğiniz başvurunuz kredi politikaları çerçevesinde aynı gün içerisinde değerlendirilir. Bankanın yapmış olduğu bu değerlendirme sonucu SMS olarak cep telefonunuza gönderilir. SMS gelmese bile başvurunuzun hangi aşamada olduğunu ve durumunu dilediğiniz zaman Halkbank Bireysel İnternet Şubesi ve Mobil Şube'den öğrenebilirsiniz. Bu süreci "Başvurular"ın altında "Başvurum ne aşamada?" adımından izleyebilirsiniz.

Ödeme Koşulları ve Vadelendirme

1.000 TL'den 50.000 TL'ye kadar miktarda çekebileceğiniz Halkbank Hızlı Kredi'yi 36 ay vadede ödeme imkanınız bulunuyor. Kredi taksit öddemelerinizi dilerseniz otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu şekilde aylık taksitleriniz vadesiz mevduat hesabınızdan otomatik olarak ödenecektir. Böylelikle her ay kredi taksit ödemesini planlamak durumunda kalmaktan kurtulabilirsiniz. Bunun yanı sıra kredi kullanımınız esnasında Hayat Sigortası yaptırabilirsiniz. Kredi ödemelerinizi yaparken dilediğiniz zaman size en yakın Halkbank şubesinden ara ödeme yapabilir hatta dilerseniz kredinizi tamamen kapatabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Ödeme Koşulları

kredi 2

Halkbank Hızlı Krediye 36 ay vade ve %1,63 faiz oranı ile sahip olabilirsiniz. Bu noktada örneğin 50.000 TL tutarındaki krediniz için 36 ay, aylık 1947,81 TL tutarında bir taksit tutarı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Başvuru Süreci

Halkbank Hızlı Kredi başvurusu için yapmanız gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  •  Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Halkbank Mobil Şube ve Dialog'tan üye olarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Halkbank.com.tr web sitesi üzerinden herhangi bir üyelik süreci gerekli olmadan başvuru sürecini başlatabilrisiniz. 
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog’tan şubeye gitmenize gerek kalmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
  • Kredi başvunuzu ve kullanımlarınızı 7 gün 24 saat yapabilirsiniz.