PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Konut sahibi olabilmek, günümüzde her vatandaşın hayali. Hepimiz bu hayalimizi gerçekleştirmek için gecemizi gündüzümüze katıp çalışıyor ve bizim için en uygun olan fırsatları kovalıyoruz. Ülkemize hizmet veren onlarca banka, birbirinden farklı konut kredisi imkanları sunsalar da bu imkanlar, bizim için pek uygun olmayabiliyor. Yüksek faiz oranları, konut kredisi almamızı önünde büyük bir engel teşkil ediyor. İşte TOKİ, bu durumun farkında olarak konut sahibi olmak isteyen vatandaşlara faizsiz kredi alabilme imkanı sağlıyor. Belirli bazı şartlara uyum sağlayabilen vatandaşlar, TOKİ’nin bu büyük fırsatından anında yararlanabiliyorlar. İşte detaylar!

Yüz Binlerce Vatandaşı Ev Sahibi Yapıyor!

KONUT KREDİSİ 1

TOKİ, vatandaşları uygun fiyatlara ev sahibi yapan en köklü kurumlardan biri. Her yıl binlerce vatandaşı ev sahibi yapan ve bu vatandaşlara birbirinden avantajlı fırsatlar sunan TOKİ, bu sefer de Faizsiz Konut Kredisi fırsatı ile yüzleri güldürmeyi başarıyor.

TOKİ; şehit ailelerine, harp ve vazife malullerine, dul ve yetimlere sunduğu faizsiz kredi fırsatı ile vatandaşlara derin bir nefes aldırtıyor. Yukarıdaki şartlardan birine uyum sağlayan vatandaşlar TOKİ’nin 177 bin TL‘lik Faizsiz Konut Kredisi’nden yararlanabiliyorlar. TOKİ’nin Ziraat Bankası ile olan bu anlaşması sayesinde vatandaşlar hayallerindeki evlere sahip olabilmek için gerekli olan krediyi karşılayabiliyorlar ve bunun karşılığında geri ödeme döneminde herhangi bir faiz ödemiyorlar. TOKİ’nin 1971 yılından beri süren bu fırsatı ile binlerce vatandaş ev sahibi olabilmeye devam ediyorlar.

Başvurmak Oldukça Kolay!

KONUT KREDİ

TOKİ’nin Faizsiz Konut Kredisi’nden yararlanabilmek için öncelikle; şehit ailesi, harp ve vazife malulü, dul ya da yetim olan vatandaşların T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu’na başvurarak kredi almaya hak sahibi olduklarına dair belgeyi almaları ve bu belge ile Ziraat Bankası’na başvurmaları gerekiyor. İzlenen bu kolay aşamalar ile Faizsiz Konut Kredisi başvurusu yapan vatandaşların başvuruları değerlendiriliyor ve kredi kullanımı oldukça kısa sürede başlatılıyor.

TOKİ’nin Faizsiz Konut Kredisi fırsatına dair siz de ayrıntılı bilgi almak ve bu kampanyadan yararlanmak isterseniz hemen şimdi TOKİ’nin resmi internet sitesine giriş yapabilir ya da Ziraat Bankası müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.