Vakıfbank’tan devrim niteliğinde kredi! n11’den alışveriş yapanlara devlet Bankası Vakıfbank’tan 30 bin TL’ye kadar faizsiz kredi.

Vakıfbank, Türkiye’de bir ilke daha imza attı. n11.com ve Mastercard iş birliği ile, online platformda kredi ile alışveriş yapmak isteyenler için Vakıfbank’tan anında dijital ihtiyaç kredisi. Siz de anında dijital kredinizi alarak ya da anında dijital taksitli ek hesap seçeneğini kullanarak ödeme yapma şansını yakalayın. Böylelikle ne alışverişinizi ne de ihtiyaçlarınızı ertelemenize gerek kalmadan hayatınıza kaldığınız yerden devam edin.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme

vakıf

Finans sektörüne kazandırmış olduğu dijital ürünlerle dikkat çeken VakıfBank, şimdi de online alışverişlerinizi kolaylaştıracak devrim niteliğinde bir hizmet sunuyor. Online alışverişte kredi kullanımını kolaylaştırmak için n11.com ve Mastercard işbirliği ile yeni bir anlaşmaya imza attı. Yapılan anlaşma dahilinde VakıfBank’ta kredi limiti olan müşteriler, Mastercard anlaşması olan üye işyerlerinin e-ticaret sayfalarından alışveriş yaparken, üye işyerinin ödeme sayfasında kendilerine sunulan kredi ya da taksitli ek hesapları ile ödeme yapabilecekler. Böylelikle bankaya gitmeden, herhangi bir başvuru süreci geçirmeden, kefil bulmadan ya da belge toplamadan ihtiyaç krediniz daha alışverişiniz esnasında kullanıma açılabilecek. 

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

vakıfbank dijital kredi

Anında Dijital Kredi kapsamında sepetteki ürünün özelliğine göre taksit sayınız değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte VakıfBank müşterilerine 36 aya varan vade imkanı sağlanıyor. Ayrıca taksitli ek hesapta ise maksimum 12 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Uygulamadan yararlanabilmek için alışveriş limitlerinizin en az 750 TL ile en çok 30 bin TL arasında olması gerekiyor. Üstelik de tüm bu vade ve taksitlendirme için sıfır faiz ödeyeceksiniz.

Anında Dijital Krediyi Nasıl Kullanabilirsiniz?

sıfır faiz

Vakıfbank Anında Dijital Kredi’yi kullanabilmek için öncelikle satın alacağınız ürün ya da ürünler için ödeme sayfasında bulunan “Anında Dijital Kredi ile Ödeme” sekmesinin altında bulunan Vakıfbank alanını seçmeniz gerekiyor. ardından ‘Ödeme Yap’ butonuna tıklayıp vade seçimi yaptıktan sonra kredi sözleşmelerini onaylamalısınız. Kredi tutarı önce Masterpass ödeme sistemine kayıtlı Bankomat hesabına, ardından da 3D ödeme onayı ile üye işyeri hesabına aktarılır ve bu şekilde alışveriş işlemi gerçekleşir.

Bunun yanı sıra 200 TL ve üzeri işlemlerinizi için Anında Dijital Taksitli Ek Hesap kullanarak 12 aya varan vade seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Bütçenize uygun taksit fırsatını seçerek alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.