Kış aylarında ısınma ihtiyaçlarını karşılamak için doğalgaz tüketimi de artış yaşıyor. Bu durum bugünlerde vatandaşa çok ciddi doğalgaz faturaları getiriyor. Yüksek doğalgaz faturalarının ödemelerinde sıkıntı yaşayan vatandaşlar için önemli kampanyalar düzenleniyor. Bankaların doğalgaz kampanyaları sayesinde vatandaş İGDAŞ faturalarında tam 3 taksit fırsatından faydalanabiliyor.

TEB İGDAŞ Faturalarında 3 Taksit Kampanyası

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) ile İGDAŞ arasında düzenlenen protokol kapsamında, İstanbullar doğalgaz faturalarında tam 3 taksit fırsatından faydalanabiliyor. Üstelik İGDAŞ faturalarında 3 taksitte ödeme imkanından herkes ücretsiz bir şekilde yararlanabiliyor. Herhangi bir taksitlendirme ücreti yansıtılmadan tüm TEB’liler, İGDAŞ fatura ödemelerini 3 taksite böldürebiliyor. Ocak ve Şubat aylarında gelen yüksek İGDAŞ doğalgaz faturalarını daha ekonomik koşullarda ödeme fırsatını yakalıyor.

Asgari Ücretle Geçinmeye Çalışan Vatandaşlara Her Ay 1250 TL Ödeme Devletten Geliyor, Tek Yapmanız Gereken.... Asgari Ücretle Geçinmeye Çalışan Vatandaşlara Her Ay 1250 TL Ödeme Devletten Geliyor, Tek Yapmanız Gereken....

TEB İGDAŞ 3 Taksit Kampanya Koşulları

TEB ile İGDAŞ arasındaki protokol kapsamında İGDAŞ faturalarını ücretsiz 3 taksite böldürebilmek mümkündür. Kampanyadan faydalanabilmek için İGDAŞ fatura ödemelerinin TEB Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Bu nedenle kampanyadan yalnız TEB Bonus kredi kartı sahipleri faydalanabiliyor. Ayrıca İGDAŞ 3 taksit kampanyasından faydalanabilmek için fatura ödemelerinin 01.10.2021 ile 31.05.2022 tarihleri arasında yapılması gerekiyor.

Doğalgaz faturalarını 3 taksite böldürebilmek için öncelikle kampanyaya katılım sağlamanız ve daha sonra TEB Bonus kredi kartıyla İGDAŞ veznelerinden ödeme yapmanız gerekmektedir. İGDAŞ online şube kanalından TEB Bonus kredi kartıyla yapılan ödemelerde kampanya kapsamında yer almaktadır.
İGDAŞ TEB 3 taksit kampanyasından faydalanabilmek için fatura ödeme öncesinde kampanyaya katılım sağlanmalıdır. Kampanya katılmak için “GAZ” yazıp “4161” numarasına SMS gönderilmesi gerekmektedir. Böylelikle kampanyanın ilgili TEB Bonus kredi kartına tanımlanması ve ödenen İGDAŞ faturaları için 3 taksit uygulanabilmesi mümkün olmaktadır.

Kampanya kapsamında taksitlendirme işlemi için 1 işlem gününün geçmesi gerekmektedir. İşlem günü süresinin tamamlanmasından sonra TEB Mobil veya TEB internet bankacılığı kanallarından TEB Bonus kredi kartında İGDAŞ doğalgaz faturası ödemelerini 3 taksite böldürebilirsiniz. 3 taksite böldürülen ödemeler 3 ay boyunca TEB Bonus kredi kartı ekstrelerine yansıtılır. Kampanyadan çıkmak ve taksitlendirme yapılmasını istememeniz halinde ise “GAZIPTAL” yazarak, “4616” numarasına SMS göndermeniz yeterlidir.