Kışın gelmesiyle birlikte doğalgaz tüketimi ciddi seviyede artış gösterdi. Özellikle bugünlerde İstanbul’u da etkisi altına alan kar yağışlı soğuk hava dalgasıyla birlikte doğalgaz tüketimi en yüksek seviyeye çıktı. Bu durumda Ocak ayı doğalgaz faturalarında ciddi bir artışa neden oldu. Üzerine bir de yeni yılla birlikte gelen doğalgaz zammı, 2022 Ocak doğalgaz faturalarının ateş pahasına dönüşmesine neden oldu. İstanbullular İGDAŞ doğalgaz fatura ödemelerinde taksit fırsatından yararlanarak, daha uygun koşullarda ödeme yapabiliyor.

Yapı Kredi İGDAŞ Kampanyası

Yapı Kredi ile İGDAŞ arasında düzenlenen protokol kapsamında İstanbullular doğalgaz faturalarında taksit imkanından faydalanabiliyor. 14 Aralık 2021 ile 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanya sayesinde İGDAŞ faturalarında 4 taksit imkanından yararlanılabiliyor. Üstelik İstanbullular, Yapı Kredi ile yapacakları İGDAŞ doğalgaz faturası ödemelerinde taksit imkanından ücretsiz bir şekilde yararlanabiliyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Ücret ödemeden ve komisyonsuz şekilde İGDAŞ fatura ödemelerinizi taksitlendrebilmek için Yapı Kredi müşterisi olmanız gerekiyor. Kampanya kapsamında İGDAŞ üye işyerlerinde yapacağınız 100 TL ve üzeri tüm doğalgaz faturası ödemelerinizi 4 taksite böldürebilirsiniz. Ödeme işlemlerinizde Yapı Kredi’nin WorldCard kredi kartını kullanmanız gereklidir.

Yapı Kredi İGDAŞ Ödemesini 4 Taksit Yapma İmkanı!

Doğalgaz faturalarının el yaktığı bu dönemde yüksek gelen faturalarınızın ödemelerini aylara yayabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası WorldCard sahibiyseniz, İGDAŞ üye işyerlerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri fatura ödemelerinizi 4 taksite böldürebilirsiniz. Taksitlendirme işlemini tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi İGDAŞ 4 taksit kampanyasından yararlanabilmek için fatura ödeme öncesinde kampanyaya katılım gerçekleştirmelisiniz. Kampanyaya katılım gerçekleştirmek için “IGDAS” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra “müşteri numaranızı” yazmanız ve “4454” numarasına SMS göndermeniz yeterlidir. Bu şekilde kampanyaya katılımınız tamamlanır. Kampanyaya katılım sağladıktan sonra Yapı Kredi WolrdCard ile İGDAŞ üye işyerlerinde yapacağınız 100 TL ve üzeri fatura ödemelerinizi 4 taksite böldürebilirsiniz. İşlemin başarılı şekilde tamamlanması durumunda Yapı Kredi tarafından söz konusu İGDAŞ doğalgaz fatura ödemesi 4 aya bölünerek, ekstreye yansıtılıyor. Bu sayede çok daha uygun koşullarda yüksek İGDAŞ doğalgaz faturalarını ödemek mümkün oluyor.