Ülke genelini etkisi altına alan yoğun kar yağışı, her şehirde hayatı durma noktasına getirdi. Özellikle İstanbul’da yolların kapandığı ve hayatın tamamen durduğu bu dönemde soğuk hava, vatandaşın doğalgaz tüketimini de artıyor. Soğuk havalardaki doğalgaz kullanımının artması faturalara yüksek artış şeklinde yansıyor. Üzerine bir de 2022 ile birlikte gelen yeni doğalgaz zammı oranları da eklenince doğalgaz faturaları ciddi ekonomik sıkışıklığa neden oluyor. Bankalar bu dönemde uyguladıkları fatura ödeme kampanyalarıyla doğalgaz faturaları için vatandaşa destek oluyor. İstanbullular İGDAŞ doğalgaz faturalarını 3 ay taksitlendirme imkanından yararlanabiliyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

ING Doğalgaz Faturalarında 3 Taksit Kampanyası

Kış aylarının gelmesiyle birlikte artan doğalgaz tüketimi, faturalara direkt yansıyor. Kışın yüksek gelen doğalgaz faturalarını ödemek ekonominin yeni yılda yaşadığı ciddi dalgalanmalar nedeniyle çok daha güç hale geldi. ING Bank tarafından düzenlenen yeni kampanya ile İstanbullular, İGDAŞ doğalgaz ödemelerinde 3 ay taksit fırsatından yararlanıyor. Vatandaşa rahat bir nefes aldıran kampanya ING Bank ile İGDAŞ arasında düzenlenen yeni protokol kapsamında uygulanıyor.

ING Bank kredi kartı müşterileri 31 Mayıs 2022 tarihine kadar kredi kartlarıyla yapacakları İGDAŞ fatura ödemelerini 3 ay taksitlendirebiliyor. Üstelik İGDAŞ doğalgaz ödemelerini ING kredi kartıyla 3 taksite böldürmek için ekstra işlem ücreti ödemek zorunda da kalmıyor.

ING İGDAŞ Ödemelerinde 3 Taksit Nasıl Yapılır?

ING Bank’ın İGDAŞ ile yaptığı anlaşma kapsamında düzenlediği 3 taksit fırsatından yararlanabilmek için öncelikle kampanyaya katılım gerçekleştirmelisiniz. ING Bank doğalgaz ödemelerinde 3 taksit kampanyasına SMS ile katılım gerçekleştirebilirsiniz. “BOL Gaz” yazıp, “2205” numarasına SMS göndererek, ING kredi kartıyla yaptığınız İGDAŞ ödemelerinizi 3 taksite böldürebilirsiniz.

Kampanyayla 3 ay taksitlendirebileceğiniz ödemeleri ING Bank kanallarından manuel fatura ödeme şeklinde geçerli değildir. Ayrıca ING Bank İGDAŞ otomatik fatura ödeme talimatları da kampanya kapsamında yer almamaktadır. Bununla birlikte Garnati BBVA POS cihazları üzerinden gerçekleştirilen ING kredi kartıyla İGDAŞ fatura ödeme işlemleri kampanya kapsamında yer alır. Böylelikle şimdi ödediğiniz İGDAŞ faturalarınızın ödemelerini 3 ay boyunca çok daha uygun tutarlarla geri ödeme şansına sahip olabilirsiniz.