Ünlü şarkıcı Seda Sayan, "Mekanın sahibi geldi" diyerek yeniden sabah programı yapmaya başlıyor. Programdan önce de bıçak altına yatmayı ihmal etmiyor!

Seda Sayan, yıllarca gazinolarda çalışmış ve nice albümler çıkarmış başarılı bir şarkıcıydı. Sahnelerde edindiği iletişim yeteneğini ve tecrübesini televizyona da müthiş bir şekilde aktarmayı becerdi! Yıllarca gündüz kuşağında program sunan Seda Sayan, "sabahların sultanı", "Seda Bacı" gibi lakaplar alıp neredeyse her evin ablasına dönüştü. Yıllarca Türkiye'nin en güvenilir ünlüleri listesinde başa oynayan ünlü isim, son dönemde tökezlemeye başladı.

Programlar Tutmuyor

Seda Sayan-3

Ne var ki, Seda Sayan son yıllarda neye elini atsa kuruyor! Sunduğu programlar eskisi gibi izlenmiyor, "O Ses Türkiye" jürisinden ayrılan tek isim o oluyor ve her sezon yeni bir program deniyor. Bu yüzden de adı "ayak kaydırana" çıkıyor! Her sezon program değiştirmesi nedeniyle eleştirilen Seda Sayan, tutan programları gözüne kestirip sunucularının ayağını kaydırmakla suçlanıyor. Bu iddiaları kesin bir dille reddetse de yediği içtiği ayrı gitmeyen Demet Akalın'la bile bu yüzden kavga etmesi itibarına gölge düşürmeye başladı.

demet akalın seda sayan-1

Demet Akalın ve Alişan'ın kaldırılan programının yerine Seda Sayan geçti. Bunu Demet Akalın'a mesajla bildirince de kıyamet koptu! Demet Akalın da misilleme olarak Seda Sayan'ın geçen sezonki programı "Gelinim Mutfakta"ya geçince ortalık tekrar karıştı. Ama Seda Sayan bu polemikten sıkıldığını gösterdi ve "Ben ayak kaydırmam, istihdam yaratırım" tarzı sözlerle eski dostuna barış çubuğu uzattı.

Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi? Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi?

Dönüşüm Devam Ediyor

Seda Sayan-4

Ünlü ismin son yıllarda en çok eleştirildiği konulardan biri de yaptırdığı estetikler. Hayranları bile onun estetik ameliyatın dozunu kaçırdığını ve genç görünmeyi fazlasıyla kafasına taktığını düşünüyor. Ama bu durum Seda Bacı'nın umurunda bile değil!

Seda Sayan story

Programı başlamadan önce yine doktoruna uğramayı da ihmal etmedi. "Program öncesi son rötuş." diyerek fotoğraf paylaşan Seda Sayan, estetiklerinden ve bakımından asla taviz vermeyeceğini göstermiş oldu.