TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Doya Doya Moda’da bu hafta yine olaylar yaşandı. Her hafta jüri ve yarışmacılar arasında geçen diyaloglar ve ardından yaşanan olaylar gündeme taşınıyor. Doya Doya Moda yarışma programının yayınlanan son bölümünden bu defa jüri Gülşah Saraçoğlu ile yarışmacı Zeynep arasında olaylar yaşandı. İşte yarışmacının gözyaşlarını tutamadığı olayın perde arkası!

Doya Doya Moda Programı Hızlı Dönüş Yaptı

Efsane moda yarışması Doya Doya Moda programı uzun bir aradan sonra TV8 ekranlarında geri dönüş yapmıştı. Bu kez Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez, Yasemin Yılmaz ve Serdar Uzuntaş şeklindeki jüri ekibiyle yayın yapıyor. İlk bölümden beri sürekli büyük kaoslara sahne olan yarışma programı izlenme oranlarını arttırmaya devam ediyor.

Yüksek izlenme oranlarını yakalayan programda sadece jüri ile yarışmacılar arasında değil jürinin kendi içerisinde de ciddi tartışmalar yaşanıyor. Üstelik olaylar tartışmayla sınırlı kalmıyor ve stüdyonun ve hatta yarışmanın terk edilmesi gibi olaylara da sahne oluyor. Özellikle geçen haftaki bölümlerde “Kısmetse Olur” isimli yarışmadan ünlenen “Gamze Taşkın”, jüriyle kavga etmiş ve yarışmadan ayrılmıştı.

Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız... Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız...

Olayların Başrolünde Gülşah Saraçoğlu

Bu hafta ise yarışmacılar Zeynep, Esra, Aleyna ve Hülya arasında yaşanan sözlü kavga, jüriye de sıçradı. Zeynep ile Esra arasında geçen diyalogda Aleyna için yukarıda ne söylediğini sormuştu. Bu soru üzerine Esra’nın “söyleme Zeynep” dediği görüldü. İşte tam bu noktada jüri Gülşah Saraçoğlu olaya müdahil oldu ve Zeynep’e “sen bir kere dinlemeyi öğren dedi.
Ancak Zeynep, jüri Saraçoğlu’ndan gelen bu söyleme yanıt verme gafletinde bulundu. Zeynep, Saraçoğlu’na yönelik olarak “Ben dinliyorum zaten Gülşah Hanım, ancak siz her zaman Rüya’yı savunuyorsunuz”, dedi. Bu iddiaya şaşıran Saraçoğlu “Ben Rüya’yı mı savunuyorum” sorusunu dile getirdiği esnasında Zeynep’ten “Evet savunuyorsunuz. Her zaman Zeynep sus, Zeynep konuşma diyorsunuz!” yanıtının gelmesi üzerine çileden çıktı.

Zeynep’in ısrarla kendisini savunmaya devam etmesi üzerinde Gülşah Şaraçoğlu şaşırdı ve söylenerek, stüdyoyu terk etti. Hatta ortaya atılan iddialara göre bu esnada Saraçoğlu aynı zamanda ağlıyordu.