Show TV'nin ilgiyle takip edilen programı "Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler", sağlığa dair en güncel ve doğru bilgiler ile yeni haftayı karşılıyor.

Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..." Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..."

  
Dr. Ender Saraç'ın bugünkü konuğu Doç. Dr. Nejat Altıntaş, tırnaklardaki kırılma, dökülme ve soyulmanın hangi ciddi hastalıkların belirtisi olabileceğini; yorgunluk, kas ağrısı ve dudaklarda morarma varsa vücutta nelerin eksik olabileceğini anlatacak. Altıntaş ayrıca uyku şekli ve düzeni ile zayıflama, kilo alma arasındaki ilişkiyi izleyicilerle paylaşacak.  


Programa canlı bağlantıyla katılacak olacak Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan ise bayram sonrası kontrollü normalleşme takvimi nasıl işleyecek, hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması kaldırılacak mı, aşılamada son durum ne, Hindistan mutasyonunda son gelişmeler neler gibi soruları yanıtlayarak koronavirüse dair yeni gelişmeleri aktaracak. 


“Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler" 17 Mayıs Pazartesi günü saat 10.00’da canlı yayınla Show TV’de.