Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 26 Mayıs Çarşamba günü saat 10.00’da canlı yayınla Show TV’de.

KALP SAĞLIĞINI KORUMANIN EN ETKİLİ 10 YOLU

Bedensel ve ruhsal hastalıkların belirtileri ve bu hastalıklara karşı alınacak önlemler, sağlıklı beslenme önerileri, bağışıklık sistemini güçlü tutmanın püf noktaları ve sağlığa dair daha birçok konu hafta içi her gün Show TV ekranlarında "Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler" programında masaya yatırılmaya devam ediyor. 

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler'de bugün; Prof. Dr. Pınar Çıragil hangi beslenme yanlışları vücudumuzu virüs ve mikroplara karşı daha zayıf hale getiriyor, hasta olmamak için mutlaka tüketmemiz gereken besinler neler, koronavirüs aşısının etkisini nasıl artırabiliriz, antibiyotik direnci nedir gibi soruları canlı yayında yanıtlayacak. 

Prof. Dr. Cevdet Uğur Koçoğulları ise kalp sağlığını korumanın en etkili 10 yolunu paylaşacak. 25-50 yaş arasında seyreden romatizmal kalp hastalığının belirtilerini, sessiz kalp krizinin ne olduğunu ve kimlerin risk altında olduğunu açıklayacak.  

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 13. Bölümü - 16 Temmuz Cuma konukları Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 13. Bölümü - 16 Temmuz Cuma konukları

“Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler”, 26 Mayıs Çarşamba günü saat 10.00’da canlı yayınla Show TV’de.