KORONAVİRÜS, ERKEN MENOPOZA SEBEP OLUR MU?

Dr. Ender Saraç, alanında uzman konukları ve meslektaşlarıyla beraber fiziksel ve ruhsal sağlığı korumak adına neler yapılabileceğini hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyiciye aktarıyor.   

Balçiçek’le Sohbete Geldik 34. Bölümü - 18 Temmuz Pazar konukları Balçiçek’le Sohbete Geldik 34. Bölümü - 18 Temmuz Pazar konukları

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler'de bugün Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ahmet Bostancı, hamilelikte geçirilen koronavirüsün bebeğe etkileri neler, koronavirüs erken menopoza sebep olur mu, erken menopoza giren kadınlar nasıl anne olabilir, anne karnındaki bebeğin hasta olup olmadığı nasıl anlaşılır, hangi durumlarda düşük riski oluşur ve bu risk nasıl ortadan kaldırılır sorularını canlı yayında yanıtlayacak. 

Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Mehmet Emin Güneş ise safra kesesi, pankreas ve dalak sağlığına dair bilgiler aktaracak. Tıkanma sarılığının ne olduğunu ve belirtilerini açıklarken, dalak büyümesi riskine karşı yapılması gerekenleri izleyicilerle paylaşacak. 

“Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler”, 7 Mayıs Cuma günü saat 10.00’da canlı yayınla Show TV’de.