HaberEkspresi.NET

Dünya Değişim Akademisi Macaristan Açılışı

Değişim Uzmanları, artık Macaristan’da da hizmet verecek.

Dünya Değişim Akademisi Macaristan Açılışı
5 okunma
13 Mayıs 2019 - 19:53

Dünyanın her ülkesinde temsilcileri bulunan Dünya Değişim Akademisi 131. merkezini Macaristan’da açtı!

“Şimdi değişim zamanı!” sloganı ile kısa zamanda yurtdışına açılan, dünyanın en güçlü değişim tekniklerini her yerde aynı itina ve titizlikle uygulayan kuruluşun tam donanımlı Değişim Uzmanları, artık Macaristan’da da hizmet verecek.

Uzmanlık belgelerini Türkiye’de alan, herkesi kendini keşfe ve değişime davet eden Macaristan’daki Değişim Uzmanlarından anlamlı bir mesaj da var: “Değişim isteyen insan içindeki değişim sesini dinler ve onu takip eder. Dışarıdaki değişime karşı olan sesler onu asla durduramaz. Değişimcinin yüreği değişime daima: “Evet” der ve ona: “Hayır” dedirtmenin hiçbir yolu yoktur…” (Değişim Nedir ve Nasıl Gerçekleşir?” kitabından.) Kuruluşun tüm merkezlerinden yansıyan huzur, güven ve bilgelik dolu enerjiyi, Macaristan’da da bulacaksınız!

Mekanda temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanı var.

Değişim için kararlı olanların ilk adresi Dünya Değişim Akademisi, artık Macaristan’da da pratik ve teorik sunumları; bilgili, deneyimli ve motivasyon dolu Değişim Uzmanları ile hizmet verecek. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu yarınlara adım atabilirsiniz.”

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.