Mücadelesinden Vazgeçmeyen Bir Kadının Umut Dolu Hikayesi.

Azimli, çalışkan, hayal ettiği yaşam için mücadele eden insanların örnek olacak hikayelerinin anlatıldığı, birbirinden özel konuklarla beraber güzellikten kültür sanata pek çok konunun masaya yatırıldığı ve gündemin önemli başlıklarının konuşulduğu program "Ebru Akel'le Kadın İsterse" hafta içi her gün Show TV'de. 

"Ebru Akel'le Kadın İsterse"de bugün, yaşadığı zorluklara rağmen pes etmeyen ve yaşamak için mücadelesini sürdürerek başka insanlara da yardım etmeye çalışan güçlü bir kadının hikayesi ekrana gelecek. Lokanta işletmecisi Ayşe Tükrükçü, zorluklarla mücadele ettiği yaşamını ve yardıma muhtaç insanlara yardım edebilmek için yaptığı girişimin hikayesini canlı yayında anlatacak. 

Astrolog Şenay Devi'nin haftalık burç yorumlarıyla renk katacağı programda spor eğitmeni Ulaş Besenk ekran başındaki izleyiciler için egzersiz önerileri paylaşacak. Programın uzman konuğu ise Psikolog Nagihan Kutlu. 

Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi! Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi!

“Ebru Akel'le Kadın İsterse”, 19 Nisan Pazartesi günü saat 08.30'da canlı yayınla Show TV’de!