Kades uygulaması hakkında tüm merak edilenler..

Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..." Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..."

Show TV ekranlarının sevilen programı "Ebru Akel'le Kadın İsterse" hayatın içinden ilham veren öyküleri izleyiciyle buluştururken, gündemin önemli başlıklarını masaya yatırıyor. 

Oyuncu Sedef Şahin, kariyerine ve özel yaşamına dair dikkat çeken konuları Ebru Akel'e anlatırken YouTuber, Yazar Başak Kablan alışkanlıklarımız, travma atlatma yolları, kişisel gelişim ve alışkanlıklarımızı yönetme konuları üzerine konuşacak. 

Kadına şiddete karşı önemli bir noktaya dikkat çeken Ebru Akel'le Kadın İsterse'de, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Gülpınar Adir ise KADES uygulaması hakkında merak edilenleri paylaşacak. 

Gürcü ezgilerini Türk ezgileri ile birleştiren, üç kız kardeş Yudum Şahin, Damla Şahin ve Tamara Şahin'in oluşturduğu müzik grubu SAMİDA ekran başındaki izleyicilere müzik keyfi yaşatacak. 

“Ebru Akel'le Kadın İsterse”, 22 Nisan Perşembe günü saat 08.30'da canlı yayınla Show TV’de!