ING’den harcadıkça kazandıran kampanya geldi. ING’liler Ağustos’ta yapacakları belirli sektörlerdeki harcamalarına anında Bonus kazandırıyor. ING Bank’ın harcadıkça kazandıran yeni kampanyasıyla birlikte alışverişler hem daha keyifli hem de daha kazançlı oluyor. ING, Ağustos ayı boyunca giyim alışverişlerinde 80 TL’ye varan Bonus kazandırıyor. İşte ING Bank’ın 80 TL kazandıran yeni alışveriş kampanyasının merak edilen tüm detayları!

ING Bank’tan Harcadıkça Kazandıran Kampanya

ING Bank, bu yaz giyim sektöründe yapılan tüm harcamalara anında Bonus kazandırıyor. Giyim ihtiyaçlarınız için ING Bank kredi kartınızla yapacağınız harcamalarınıza Bonus kazanabilirsiniz. Böylelikle hem giyim ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de giyim harcamalarınızda tasarruf yapabilirsiniz.

ING Bank’ın Ağustos ayında geçerli olan kampanyası kapsamında giyim sektöründeki ING Bonus üye işyerlerinde yapacağınız giyim alışverişlerinize 80 TL’ye varan Bonus kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında Bonus üye işyeri olan giyim mağazalarından yapacağınız farklı günlerdeki, tek seferdeki 250 TL ve üzeri ikinci harcamanıza 20 TL Bonus kazanıyorsunuz.
Kampanyadan her bir ING kredi kartı müşterisi en fazla 4 defa faydalanabiliyor. Böylelikle kampanya döneminde ING kredi kartıyla Bonus üye işyeri olan giyim mağazalarında yapacağınız alışverişlerinizde toplamda 80 TL değerinde Bonus kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında Bonus kazanabilmek için kampanya koşullarına uygun olarak yapacağınız ikinci, dördüncü, altıncı ve sekizinci 250 TL ve üzeri alışverişlerinize toplamda 80 TL değerinde Bonus kazanabilirsiniz.

ING Bank 80 TL Bonus Koşulları

Kampanya döneminde kazanılan Bonus bakiyesi otomatik olarak 26.08.2022 tarihinde ING kredi kartına yüklenmektedir. Kampanya müşteri bazlı olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla 80 TL değerinde Bonus kazanabiliyor. Ayrıca ING Bank kredi kartı ile yapılan işlemlerin kampanyaya dahil olabilmesi için hem kampanya koşullarına uygun olması hem de işlemlerin yurtiçindeki fiziki veya sanal POS cihazları üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Ayrıca kampanyadan yararlanabilmek için tüm kampanya koşullarına uygun harcama işleminin Garanti BBVA POS cihazlarından yapılması gerekiyor.
Kampanyadan yararlanabilmek için harcama öncesinde katılım sağlanması gerekiyor. SMS ile katılım sağlamak için “KATIL” yazıp “2205” numarasına SMS gönderilmesi ise yeterlidir. Böylelikle kampanyaya kolayca katılım sağlanabilmektedir.