Akbank’tan yepyeni bir kredi kartı kampanyası geldi. Akbank ilk defa Axess veya Wings kredi kartın başvuranlara hemen 750 TL değerinde indirim fırsatı veriyor. İhtiyaçlarınız için yani alacağınız Axess veya Wings kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerinizde 750 TL’ye varan indirimden yararlanma fırsatı sunuyor. İşte Akbank’ın yeni 750 TL indirim sağlayan kredi kartı kampanyasının tüm şartları!

Akbank’tan 750 TL’ye Varan İndirim

Akbank, 2022 Ağustos ayına özel tüm yeni kredi kartı müşterilerine 750 TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Akbank’ın yeni kampanyası kapsamında ilk defa Axess veya Wings kredi kartına başvuruda bulunanlar belirli sektörlerde yapacakları harcamalarında 750 TL’ye varan indirim kazanıyor.

Kampanya kapsamında henüz Axess veya Wings kredi kartı bulunmayan tüketiciler bulunmaktadır. Daha önceden kullandığı Akbank’ın Axess veya Wings kredi kartı bulunmayan ve kampanya döneminde kredi kartı başvurusunda bulunan kişiler, kampanyadan yararlanabilmektedir. Akbank’ın kredi kartında 750 TL’ye varan indirim kampanyasında ilk defa Axess veya Wings kredi kartı başvurusu yapan ve başvurusu onaylananlar belirli sektörlerde yapacakları harcamalarına indirim kazanıyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Akbank 750 TL İndirim Şartları

İlk defa Axess veya Wings kredi kartına kampanya döneminde başvuran ve başvurusu onaylanan kişiler, belirlenen sektörlerde yapacakları belirli tutardaki harcamalarında 750 TL indirim kazanıyor. Kampanya kapsamında yeni kredi kartı sahipleri market ve akaryakıt sektöründe yapacağı harcamalara 750 TL’ye varan indirim kazanıyor.

Kampanya koşulları kapsamında market ve akaryakıt sektöründe her 750 TL ve üzeri harcama için 150 TL değerinde indirim kazanıyor. Kampanya kapsamında her yeni Axess veya Wings kredi kartı sahibi belirtilen sektörlerde yapacağı toplam 5 farklı 750 TL ve üzeri alışverişinde 150 TL’den toplamda 750 TL değerinde indirim kazanıyor. Kampanya şartlarına uygun olarak yapılacak 5 adet 750 TL ve üzeri alışverişin farklı günlerde yapılması gerekiyor. Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden sadece ilki geçerlidir.

Kampanya kapsamında 750 TL’ye varan indirim ile birlikte Akbank’ın kredi kartı müşterileri için düzenlediği diğer kampanyalardan da yararlanılabiliyor. Böylelikle diğer kampanyalara da katılım sağlayan yeni Axess veya Wings kredi kartı sahipleri farklı kampanyalardan ChipPara kazanabiliyor.