Akbank, ülkemizin önde gelen özel bankalarından biri. Köklü kuruluşun bankacılık alanında sunduğu hizmetler, sürekli ileri teknolojinin verimli bir şekilde kullanılması anlayışına dayanıyor. Bu kapsamda birçok ilke imza atarak, sektöründe sunulan hizmetlerin teknolojik boyutuyla kullanıcıları tanıştıran Akbank, sektöründe öncü bir niteliğe de sahip.

Banka mobil uygulamasıyla sunduğu mobil bankacılık hizmetlerini, sürekli olarak çeşitlendiren ve hatta artık sadece cep telefonuyla bankanın müşterisi bile olabildiğiniz bir hizmet sunumu gerçekleştiriyor. Bu çerçevede mobil uygulamanın müşterileri tarafından daha fazla tanınması ve kullanılması amacıyla, özel bir çekiliş kampanyası düzenleniyor. Kampanya kapsamında 30 Akbanklı, iPhone 13 kazanma şansı yakalayacak.

Akbank Mobil Uygulamaya Gir 30 iPhone 13 Kazan Kampanyası Özellikleri

Kampanyaya katılmak son derece basit. Yapılması gereken sadece Akbank mobil uygulamasının indirilmesi ve “Kampanyalar” bölümünde bulunan ilgili kampanyaya “ Hemen katıl” butonuna tıklayarak katılım sağlamak. Bu şekilde kullanıcılar, 30 iPhone 13 Midnight 128 GB çekilişine katılma hakkı elde ediyorlar. Her kullanıcı bir çekiliş hakkı kazanabiliyor. 10 Ağustos tarihinde başlayan kampanyayla, 25 Eylül 2022 tarihine kadar mobil uygulamayı indirerek katılma şansınız sürecek.

Müşteri bazında hazırlanmış olan kampanyada, her müşteri sadece bir çekiliş hakkı kazanabiliyor. Aynı zamanda kampanyadan çekiliş hakkı kazanabilmek için, bankanın müşterisi olmanız, bankada tanımlı bir cep telefonunuzun da bulunması gerekiyor. Tanımlı olan bu cep telefona, daha önce indirmediyseniz Akbank mobil uygulamasını indirerek, mobil bankacılığa giriş yapmanız gerekiyor. Daha önceden indirilmiş ve kullanılan mobil uygulamalarda, kampanyalar bölümünde bulunan ilgili kampanyayı bulmak ve “ Hemen katıl” butonunu işaretlemek yeterli oluyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Akbank 30 Adet 30 iPhone 13 Midnight 128 GB Çekilişine Kimler Katılabiliyor?

Akbank tarafından 10 Ağustos ile 25 Eylül 2022 tarihleri arasında düzenlenen 30 iPhone 13 Midnight 128 GB çekiliş kampanyasına, bankanın müşterisi olan ve Akbank mobil uygulamasını kullanan herkes katılabiliyor. Akbank müşterisi olan ancak henüz Akbank mobil uygulamasını kullanmaya başlamamış kişiler, bankada tanımlı olan cep telefonlarına Akbank mobil uygulamasını indirerek mobil şubeye giriş yaptıktan sonra kampanyaya katılabiliyorlar. Uygulamanın mutlaka bankada tanımlı olan cep telefonunuza indirilmesi gerektiği unutulmamalı.