Halkbank Paraf sistemine sahip kredi kartı ürünlerini müşterilerine sunan bir banka. Halkbank Paraf kredi kartı, farklı kesimlerin farklı ihtiyaçlarına yanıt verebilecek çeşitli kampanyaları sürekli olarak müşterilerine sunuyor. Ancak hazırlanan son kampanya, tüm bireysel Paraf kredi kartı kullanıcılarını hedefliyor. Paraf kredi kartının kullanımının arttırılmasına yönelik kampanya da, harcama sözü vererek 1.000 TL anında Paraf Para kazanma şansı elde ediyorsunuz.

Üst limiti 1.000 TL Paraf Para ödülü olan kampanyadan, daha az harcama sözü verenlerde daha düşük ödül kazanarak faydalanabiliyor. Dolayısıyla Paraf kredi kartı sahipleri, bütçelerine ve harcama oranlarına göre harcama sözü verebiliyor ve buna göre Paraf Para ödülü kazanabiliyor.

Halkbank Paraf Kredi Kartı Harcama Sözüne 1.000 TL Ödül Kampanyası

Halkbank Paraf kredi kartı ürününe sahip tüm bireysel müşteriler kampanyadan faydalanabiliyor. Ancak kampanyadan faydalanılabilmesi için, katılım gerçekleştirmek gerekiyor. Katılımı gerçekleştirmek için, Halkbank’ ta tanımlı olan cep telefon numarasından, 3404’ e bir kısa mesaj gönderilmesi gerekiyor. Kıbrıs’ tan kampanyaya katılmak isteyenlere kısa mesajı 3444’ e göndermeliler.

Gönderilecek kısa mesajda, 12 ay boyunca aylık olarak yapabileceğiniz harcama tutarını da belirtmeniz gerekiyor. Hazırlanan kampanya da aylık yapılması gereken harcama 2.500, 5.000, 7.500 ve 10.000 lira olarak belirlenmiş. Dolayısıyla göndereceğiniz kısa mesaj formatının şu şekilde olması gerekiyor; Örneğin aylık 2.500 lira harcama yapabileceksiniz ( 2500 “boşluk” kredi kartının son altı hanesi)

Halkbank 1.000 TL Ödül Kampanyasında Harcamam Tutarlarına Göre Ne Kadar Ödül Var?

12 ay boyunca her ay 2.500 lira harcama sözü veren Paraf müşterileri, kampanyaya katılım gerçekleştirdiği anda 150 lira Paraf Para ödülü kazanıyor. Aylık harcama sözü 5.000 lira olan paraflılar, anında 300 lira Paraf Para kazanıyor. Aylık harcama tutarı olarak 7.500 lira belirleyen paraflılar, anında 500 lira Paraf Para kazanabiliyor. Aylık harcamasını 10.000 lira olarak belirleyen paraf kredi kartı müşterileri anında 1.000 lira Paraf Para ödülü kazanabiliyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Ödüllerin kredi kartınızı yansıması, katılım işlemini gerçekleştirdikten hemen sonra oluyor. Katılım gerçekleştirmeden önce yapılmış olan alışverişler, kampanya kapsamında değerlendirilmiyor.