Bankaların teknolojinin sunduğu yeni olanaklara paralel bir şekilde geliştirdiği yeni uygulamalar, hizmet kalitesini yükseltme amacını taşıyor. Bunun yanında bu uygulamaların tanıtımları da hayli önem taşıyor. Akbank bankaya gitmeye gerek olmadan, banka müşterisi olmanızı sağlayan mobil bir sistem geliştirdi. Axess veya Wings kredi kartı başvurularınızı, mobil bir şekilde yaptığınızda, birkaç dakikalık bir işlem sonucunda hem kredi kartı sahibi olabiliyor ve hem de Akbank müşterisi olabiliyorsunuz. Üstelik bu yolla başvurusu kabul edilen herkes, özel bazı avantajlara ve 500 TL’ye varan chip-para kazanma şansı yakalıyor.

Yeni Akbanklı Ol 500 TL Kazan Kampanyası

Mobil uygulamayı indirerek, Axess veya Wings kredi kartı başvurusu yapan ve başvuruları kabul edilen herkes bu kampanyadan faydalanabiliyor. Mobil uygulama dışından yapılan kredi kartı başvuruları kampanya kapsamında değil. Telefonunuza Akbank Mobil uygulamasını indirerek işe başlıyorsunuz. Ardından “ Akbanklı olmak istiyorum” butonuna tıklayarak yönlendirmeleri takip ediyorsunuz. Bu sırada “ kredi kartı” ürününü de sepete atmanız gerekiyor. Yine yönergeleri takip ederek “ Müşteri İletişim merkezi” ile bir görüşme gerçekleştiriyorsunuz. Bu görüşme sonrasında Akbank müşterisi oluyor ve kredi kartı başvurunuzu yapmış oluyorsunuz. Başvuru formunu doldururken, “ Kartımın anında dijital hizmete açılmasını istiyorum” seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Aynı zamanda bu seçenek işaretlendiğinde, görüşme sonucunda kartınızın onaylanmasından hemen sonra, tarafınıza ulaştırılan geçici şifreyle, kartınızı online alışverişlerde kullanmaya hemen başlayabiliyorsunuz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

500 TL Chip Para Hediye

Bu yolla kart başvurusu onaylanan herkes, her alışverişinde % 20 olmak üzere işlem başına en fazla 100 TL ve ayda 500 TL olmak üzere chip-para kazanıyor. Kredi kartı başvurunuzu tamamladıktan sonraki alışverişlerinizden, % 20 indirim kazanmış gibi oluyorsunuz. Aynı zamanda Akbank üye işyerlerinin süren diğer kredi kartı kampanyalarına da katılabiliyor, o kampanyaların avantajlarından da faydalanabiliyorsunuz. Yeni Akbank müşterisi olan herkes için geçerli olan kampanyanın tek koşulu, online bir şekilde banka müşterisi olmak. Akıllı cihazınıza indireceğiniz Akbank mobil uygulaması aracılığıyla, istediğiniz zaman kredi kartı başvurusu yapabilir, Akbank müşterisi olabilirsiniz. Chip-para avantajının yanında, mevduat hesaplarında da yüksek faizli getiri avantajı alternatifi de sunuluyor.