Hemen her alanda sunulan online hizmetlerin ne denli değerli olduğu, özellikle salgın dönemindeki kısıtlamalar sırasında daha iyi anlaşıldı. O dönemden beri, online olarak sunulan hizmetlerin kapsamlarının genişletilmesine yönelik çalışmalar da hız kazandı. Özellikle bankalar ve bankacılık hizmetlerinin, temassız ödeme sistemlerinin toplum sağlığı açısından da önem kazanması, bankaların online olarak sunduğu hizmetlerin kapsamlarını da genişletmesine yol açtı. 

Garanti BBVA bu konuda da öncülük yapan uzaktan müşteri olma teknolojisi adını verdiği yeni bir hizmet türünü kullanıcılara sundu. Daha önce ıslak imza ve çeşitli bürokratik süreçler nedeniyle, bankalarda hesap açma işlemleri online olarak yapılamıyordu. Ancak yeni tip yongalı T.C. kimlik kartının ve NFC destekli cep telefonlarının yaygınlaşmasının da etkisiyle, artık şubeye gitmeden hesap açma işlemi de yapılabiliyor. Üstelik Garanti BBVA hazırladığı kampanyayla, bu yolla yeni müşteri olan ve kredi kartı alan tüm kullanıcılara 5.000 TL faizsiz Taksitli Nakit Avans avantajı da sunuyor. 

Garanti BBVA Yeni Müşteri Ol 5.000 TL Faizsiz Kredi Kullan Kampanyası Özellikleri

Kampanyadan daha önce Garanti BBVA müşterisi olmayan herkes yararlanabiliyor. Cep telefonuna indirilen Garanti BBVA mobil uygulamasında bulunan “müşteri olmak istiyorum” linkine tıklayarak ilk adımı tamamlıyorsunuz. Ardından yönergeleri takip ederek, görüntülü bir görüşme yapıyor ve birkaç dakika içerisinde müşteri olma sürecini tamamlıyorsunuz. Bu sırada ya da bu şekilde müşteri olduktan sonra, kredi kartı talep edebilirsiniz. Kart talep edip onaylanan tüm müşteriler, 5.000 TL Taksitli Nakit Avansı, faizsiz bir şekilde kullanabiliyor. 

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Kullanılabilen Taksitli Nakit Avans, her müşteriye tanımlanan nakit çekim limiti kadar oluyor. Faizsiz olarak kullanılabilen en üst tutar 5.000 TL. 5 Ay vadeli olarak faizsiz Taksitli Nakit Avans kullanılabiliyor. Bu vadeden daha uzun vadeler ve daha fazla tutarlar, normal Taksitli Nakit Avans ürünü faiziyle kullanılabiliyor. 

Kampanya 31 Ağustos’ ta Bitiyor

Yeni Müşteri Ol, Faizsiz 5.000 TL Kredi Kullan Kampanyası, 31 Ağustos tarihine kadar devam ediyor. Bu tarihe kadar müşteri olma sürecini tamamlayan ve yeni kredi kartı başvurusu yapan herkes, kampanyadan faydalanabiliyor. Bireysel bankacılık hesabı açtıran kişiler ve bireysel kredi kartı sahipleri kampanyadan yararlanabiliyor.