Bankalar yapmış oldukları çeşitli kampanyalarla müşteri portföylerini genişletebilmek için her geçen gün yeni adımlar atıyorlar. Bu nedenle de özellikle son dönemlerde yeni katılım sağlayan müşteriler için hoş geldin anlamında özel kampanyalar sunuyorlar. İşte çeşitli bankaların yeni müşterileri için güncel hoş geldin kampanyaları ve detaylar!

Denizbank Hoş Geldin Faizi

Müşterileri için sürekli yeni bankacılık hizmetleri sunmanın yanı sıra çeşitli kampanyalarla da müşterilerinin yüzlerini güldüren Denizbank şimdi de hoş geldin faizi ile yeni müşterilerine büyük bir jest yapıyor. Buna göre bankada TL mevduatı açtıran yeni müşteriler için hesaplarını MobilDeniz üzerinden açmaları halinde 30-180 gün vadede 5.000-2.000.000 TL’ye kadar vadeli mevduat Hoş Geldin hesap açılışları için %18,25 faiz oranı sunuyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Denizbank ayrıca emekli maaşlarını taşıyan emekli vatandaşlar için de hoş geldin niyetiyle 1.750 TL'ye varan tutarlarda emekli promosyon ödemesi veriyor.

Garanti BBVA'dan Hoş Geldin Fırsatı

Garanti BBVA, Mobil üzerinden bankanın müşterisi olmanız ve bireysel kredi kartı başvurusu yapmanız halinde, başvurunuz onaylanır onaylanmaz 5.000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız kredi imkanı sunuyor. Kampanyadan yararlanabilmek için öncelikle Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımını takip etmeniz ve süreci tamamlayarak kredi kartı başvurusu yapmanız gerekiyor. 12 Mayıs – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanyayı kaçırmayın siz de faizsiz ve masrafsız 5.000 TL hoş geldin kredi imkanından yararlanın.

Vakıfbank'tan Tanışma Faizi

Yine tanışma kapsamında bir hoş geldin faiz kampanyası da Vakıfbank'tan. Vakıfbank'tan toplamda 1.500.000 TL’ye kadar açacağınız vadeli mevduat hesabınız için banka oldukça avantajlı mevduat oranları sunuyor. Tanışma faizi kapsamında sunulan VakıfBank Tanışma Faizi Kampanyası’nı, TL döviz cinsinde 32-105 gün vade ile, USD/EUR döviz cinsinde ise 32-370 gün vadeye kadar açabilirsiniz. Size en yakın Vakıfbank şubesinden açabileceğiniz mevduat hesabınız sayesinde bankanın avantajlı faizlerinden yararlanabilirsiniz. Hesap açılış tarihinden önceki 15 gün içinde eğer hiç vadeli mevduatınız yoksa kampanyadan yararlanabilirsiniz.

İş Bank'tan Emeklilere Hoş Geldin Kampanyası

İş Bankası, maaşını bankaya taşıyan ve 3 yıllık taahhüt imzalayan emekli vatandaşlar için mükemmel bir promosyon kampanyası sunuyor. Buna göre maaşını taşıyan ve banka ile tanışan emeklilere 2.500 TL'ye varan rakamlarla promosyon ödemesi yapılıyor.