QNB Finansbank, bankacılık hizmetlerinin farklılığı ve kalitesiyle sürekli müşteri potansiyelini arttırmaya devam eden bir banka. Farklı bankacılık anlayışı ve müşteriye özel hizmet yaklaşımı, her kesimden yeni müşteri sayısının artmasına yol açıyor. Aynı zamanda teknolojinin bankacılık hizmetlerinde kullanılması konusunda yüksek bir potansiyele sahip olan banka, tüm bankacılık hizmetlerinin online olarak sunulabilmesi için yüksek teknolojiye sahip bir alt yapıya da sahip.

Sürekli yeni bankacılık uygulamaları geliştiren ve bunların tanıtımları amacıyla kampanyalar hazırlayan QNB Finansbank, bu sebeple sürekli çeşitli ödül ve hediyeler dağıtıyor. QNB Finansbank Yaz Kampanyası adıyla başlatılan kampanyada, 1 ile 22 Haziran arasında QNB Finansbank mobil uygulamasına giren tüm kullanıcılar arasında yapılan çekiliş sonucunda, 5 iPhone 13 kazanan talihli belli oldu.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

5 Adet iPhone 13 Kazanan Talihliler

Çekiliş yöntemiyle kullanıcılara sunulan 5 adet iPhone 13 marka cep telefonu için çekiliş 27 Haziran tarihinde noter huzurunda gerçekleştirildi. Bahsi geçen süre içerisinde mobil uygulamaya girerek çekiliş hakkı kazanan banka müşterilerinin sayısı 3.490.786 kişi oldu. Bu kişiler arasında yapılan 27 Haziran tarihinde yapılan çekilişle iPhone 13 kazanan 5 talihli ve yanı sıra 5 yedek talihli belirlendi.

5 Adet iPhone 13 Çekiliş Sonuçları

iPhone 13 (128 GB) Cep Telefonu Kazanan Asil Talihliler

  • NEVİN İPEK-MERSİN
  • SÜLEYMAN KORUCU-KAYSERİ
  • YASİN KOÇAK-MERSİN
  • YUSUF OĞULTARHAN-ANKARA
  • AYETULLAH KABLAN-TEKİRDAĞ

iPhone 13 (128 GB) Cep Telefonu Kazanan Yedek Talihliler

  • MEHMET YILMAZ-DİYARBAKIR
  • ALİ SÜRER-DİYARBAKIR
  • MÜMİNE KILIÇ-BURSA
  • ÜMMÜ ÖZTÜRK-BURSA
  • TUĞBA AKSOYLU-ANTALYA

Hediyeler Nasıl Alınacak?

Belirlenen talihliler için yapılan listeli duyuru ardından, kazanan talihlilerin 444 10 22 numaralı telefona veya [email protected] mail adresine başvurarak adres, kimlik ve iletişim bilgilerini doğrulaması bekleniyor. 15 Temmuz tarihine kadar geri dönüşümlerin yapılmasından sonra, iletişim adresi doğru olan kullanıcılara iPhone 13 teslimleri adreslerinde gerçekleştiriliyor.

Teslimatların en geç 06 Ağustos 2022 tarihine kadar yapılması planlanmış durumda. Tüm katılımcıların yapılan çekilişe itiraz hakları bulunuyor. Çekiliş tarihi olan 27 Haziran 2022 tarihinden itibaren itiraz süresi 15 gün olarak belirlenmiş. Kazana talihlilere iletişim adresleri aracılığıyla ulaşılamaması halinde, belirlenmiş yedek üyeler bu kişilerin yerine kazanan olarak ilan ediliyor.