PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Bankaların otomatik fatura ödeme talimatı kampanyalarıyla artık hem faturalar kolayca ödeniyor hem de yüzlerce TL puan kazanılabiliyor. QNB Finansbank’ta Eylül ayına özel yeni otomatik fatura ödeme talimatı kampanyasını duyurdu. QNB Finansbank, müşterilerinin vereceği her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 40 TL ParaPuan veriyor. Kampanya döneminde QNB Finansbank müşterileri verecekleri otomatik ödeme talimatıyla 120 TL’ye varan hediye puan kazanıyor. İşte QNB Finansbank otomatik ödeme talimatına 120 TL hediye kampanyasının detayları!

QNB Finansbank’tan Yeni Otomatik Ödeme Kampanyası

QNB Finansbank, Eylül ayı boyunca müşterilerinin vereceği her yeni otomatik fatura ödeme talimatına ParaPuan hediye ediyor. Kampanya kapsamında QNB Finansbank müşterileri verecekleri her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 40 TL değerinde ParaPuan kazanabiliyor. Kampanya döneminde QNB Finansbank müşterileri 120 TL’ye varan ParaPuan kazanma şansını yakalıyor.

QNB Finansbank Otomatik Ödeme Talimatı Kampanya Koşulları

QNB Finansbank tarafından gerçekleştirilen otomatik ödeme talimatı kampanyası 01.09.2022 ile 30.09.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında QNB Finansbank müşterileri vadesiz TL hesabı üzerinden verecekleri otomatik fatura ödeme talimatının her biri için 40 TL değerinde ParaPuan kazanabiliyor.

Kampanyadan yararlanabilmek için verilen otomatik ödeme talimatının yeni ve ilk defa veriliyor olması gerekmektedir. Ayrıca QNB Finansbank Vadesiz TL hesabının yanı sıra CardFinans ve QNB First logolu kredi kartı ile verilecek otomatik fatura ödeme talimatları da kampanya kapsamına dahildir. Kampanya kapsamında kredi kartından verilen otomatik ödeme talimatı çerçevesinde ödülün kazanılabilmesi için 28.02.2023 tarihine kadar minimum 1 defa ödeme yapılmış olması gerekmektedir.
Ayrıca oluşturulan ödeme talimatlarında 03.03.2023 tarihine kadar açık şekilde kalmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Bu tarihten önce söz konusu talimatın iptal edilmesi halinde verilen ParaPuan geri alınır. Eğer yeterli ParaPuan bulunmuyor ise tüketiciye söz konusu tutar borç olarak yansıtılır.

Kampanyada verilen ödeme talimatlarının 31.10.2022 tarihine kadar ödeme yapılmış olması gerekiyor. Böylelikle söz konusu talimata ilişkin kazanılan ParaPuan hediyesi 01.11.2022 ile 08.11.2022 tarihleri arasında işlem yapılan banka veya kredi kartına yüklenir. Kampanya döneminde her bir otomatik ödeme talimatına 40 TL ParaPuan kazanılır. Kampanyadan bir QNB Finansbank müşterisi en fazla 3 fatura ödeme talimatı için yararlanabilir. Böylelikle kampanyadan en fazla 120 TL ParaPuan kazanılabilir.