Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Rusya’ya karşı yapılan ambargoların küresel boyuttaki ekonomik etkileri, altın ve doların olağanüstü seyreden gidişatı, gözleri yatırım aracı olarak coinlere yönlendirmiş durumda. Kripto para dünyası, 2021 yılında birbiri ardına gerçekleşen kararlardan aldığı darbelere rağmen, güçlü bir şekilde durmayı başararak büyük bir ispat gerçekleştirdi. Bu durum 2022 yılında hangi coinlerin sürprizlere gebe olduğunun da merak edilmesine neden oluyor. 2022 Yılının en iddialı coinleri arasından bazılarını sizin için belirledik.

Bitcoin

Bitcoin kripto para dünyasının hem en baskın coini, hem de patlamaya hazır bir bomba gibi olduğuna işaret ediliyor. 2021 Yılında birçok badire atlatan ve bu nedenle de gerektiği çıkışı yakalayamayan Bitcoinden, uzun zamandır bir yükseliş beklentisi bulunuyor. 2022 Yılı için Bitcoin, en fazla yükselme beklentisi bulunan kirpto paraların başında geliyor.

Ethereum

Kripto para dünyasının iki önemli coininden biri olan Ethereum, Bitcoinin baskılaması nedeniyle, geçen yıl boyunca, sınırlı bir yükseliş gösterebildi. Bitcoinin canlanmasına bağlı olarak, Ethereum hızlı bir yükseliş kaydedecek diğer coinlerden biri olarak öne çıkıyor.

ADA Cardano

Önemli bir diğer Kirpto para projesi olan ADA, 2021 yılında 2 dolar direncini kırmayı başarmış ve yatırımcısının yüzünü güldürmüştü. Normal bir seyirde, 2 dolardan sonra çok hızlı bir yükselişe girmesi bekleniyordu. Ancak Bitcoin için Çin ve Rusya tarafından alınan kararlar, tüm kripto para dünyasını etkilemişti. Yakın bir gelecekte Bitcoin ve Ethereum ile birlikte, en güçlü 3. Coin olacağına kesin gözüyle bakılan ADA, önemli bir yükseliş trendine girerek onlarca kat yükselme ihtimaline sahip coinlerden biri.

Avax Avalance

2021 yılında 4 dolar seviyesinden, 1000 doların üzerine çıkan büyük bir yükseliş gerçekleştiren Avax, bu yılda en fazla yatırımcı tarafından takip edilen coinlerden biri durumunda. Bir taraftan hala kendisinden büyük yükselişler bekleyenler olduğu gibi, diğer taraftan bir süre beklemeye geçeceğine yönelik beklentiler de bulunuyor. Her şekilde en gözde coinler arasında yer alıyor.

Polygon MATIC

Pek çok yatırımcı tarafından geçen yıl Avaxın yaptığı yükseliş sürprizini, 2022 yılında Maticin yapacağı görüşü bulunuyor. Bu sebeple yüksek dolaşım hacmini hiç kaybetmeyen matic, sürekli kendinden sürpriz yükseliş bekleyen büyük bir yatırımcı kitlesine sahip.

LINK Cahinlink

Özel bir proje olan Chainlink, güçlü projesi ve projeyi gerçekleştirenler nedeniyle hayli ilgi çekiyor. Çok büyük bir yükselişe girmezi her an beklenen link için beklentiler oldukça büyük. 2022 Yılının yatırım için en önemli fırsatlardan biri olarak görülüyor. Buna karşın henüz çok yeni olması, neler olabileceğine dair endişelerinde olmasına neden oluyor.