Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Müşteri olanlara anında 300 TL’ye varan nakit iade veriliyor. TEB’in yeni kampanyasında yeni müşteri olanlar anında yapacakları harcamalarda 300 TL’ye varan nakit iadesi alabiliyor. TEB 300 TL nakit iade kampanyasından yararlanmak isteyenler vakit kaybetmeden TEB’li oluyor. Peki TEB müşterisi nasıl olunur? TEB 300 TL nakit iade kampanyası koşulları neler?

TEB 300 TL Nakit İade Kampanyası

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB), 2022 yılında dijital bankacılığa özel kampanyalar duyurmaya devam ediyor. TEB, şimdi de şubeye gelmeden görüntülü olarak CEPTETEB mobil uygulaması üzerinden ilk defa TEB’li olanlara özel nakit iade kampanyası sunuyor. Kampanya kapsamında henüz TEB müşterisi olmayıp, kampanya döneminde CEPTETEB mobil uygulamasını indirerek, “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinden müşteri olunması gerekiyor.

CEPTETEB mobil uygulamasında yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği sayesinde 7 gün 24 saat şubeye gitmeden müşteri olunabiliyor. Görüntülü görüşme ile CEPTETEB’li olanlarda kampanya kapsamında TEB banka kartı ile yapacakları harcamalarda %5 iade alabiliyor.

TEB 300 TL Nakit İade Kampanyası Koşulları

TEB’in yeni nakit iade kampanyasından yeni TEB müşterileri yararlanabiliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için 01.07.2022 ile 31.12.2022 tarihleri arasında CEPTETEB mobil uygulamasındaki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak, müşteri olunması gerekiyor.

CEPTETEB mobil uygulamasından kampanya döneminde ilk defa müşteri olduktan sonra kampanyadan yararlanılabiliyor. Kampanya kapsamında TEB banka kartı ile yapılan harcamalarda %5’i oranında nakit iadesi alınabiliyor. 6 ay boyunca TEB banka kartıyla yapılacak e-ticaret harcamalarının işlem tutarının %5’i oranında nakit iadesi alınabiliyor.

Kampanya kapsamında her ay alınabilecek nakit iade limiti ise 50 TL’dir. Böylelikle 6 ay boyunca yapılacak aylık 50 TL’den maksimum 300 TL tutarında nakit iade alabilmek mümkün oluyor. Kampanya dönemi boyunca 1.000 TL tutarında harcama yapma şartının yerine getirilmesi gerekiyor. Bu şartın yerine getirildiği her ay e-ticaret alışverişlerinde 50 TL’ye kadar nakit iade alabilmek mümkün oluyor. Kampanya döneminde 1.000 TL harcama koşulunun yerine getirilemediği aylarda sadece nakit iade kampanyasından yararlanılamıyor. Herhangi bir şekilde kampanya koşullarının yerine getirilemediği aylar nedeniyle kampanyanın sona ermesi gibi bir durum ise söz konusu değil.